Kauno sankryžose jau kabinamos žaliosios rodyklės

 • Teksto dydis:

Pernai metų pabaigoje iš Kauno sankryžų dingo visos žaliosios rodyklės, tačiau visoje šalyje kilus triukšmui, kad kai kuriose vietoje toks sprendimas tik sukelia chaosą ir sunkina eismo sąlygas, nuspręsta dalį jų grąžinti.

Kaune rodyklės vėl atsiras vienuolikoje sankryžų. Kai kuriose šie ženklai jau kabo. „Norėtume, kad likę būtų pakabinti per šią savaitę“, – portalui kauno.diena.lt sakė Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

Portalo kauno.diena.lt skaitytojai vieną rodyklių užfiksavo Pramonės pr. – Partizanų g. sankryžoje. Čia turėtų atsirasti net trys lentelės su žaliomis rodyklėmis, leidžiančiomis sukti į dešinę, kai praleidžiama pirmumo teisę važiuoti turinčius eismo dalyvius.

Skaičiuojama, kad visų lentelių gražinimas miestui kainuos apie 1000 eurų.

„Nuo metų pradžios stebėjome transporto srautus tose sankryžose, kur anksčiau buvo įrengtos lentelės su žaliomis rodyklėmis. Vietomis išaugusias spūstis fiksavo ir vairuotojai. Esame dėkingi jiems už informaciją. Mūsų užduotis – užtikrinti, kad eismas mieste vyktų sklandžiai, todėl darysime viską, kad kliūčių gatvėse būtų kuo mažiau“, – teigė M. Matusevičius.

„Kauno dienos“ skaitytojo nuotr.

Lentelėms su žaliomis rodyklėmis kabinti dar reikia sulaukti Transporto kompetencijų agentūros, valdomos Susisiekimo ministerijos, leidimo, tačiau nuspręsta jas kabinti vos pateikus prašymą.

„Vienuolika sankryžų yra tik pirmasis etapas. Jeigu bus poreikis, teiksime prašymą dėl daugiau lentelių įrengimo“, – kalbėjo skyriaus vedėjas, pabrėždamas, kad prioritetas, sprendžiant dėl eismo srautų valdymo, bus teikiamas naujiems ir išmaniems eismo saugumo sprendiniams.

Prie sklandaus eismo užtikrinimo kviečiami prisijungti ir vairuotojai. Jų pastebėjimų ir pranešimų apie pokyčius miesto gatvėse laukiama el. paštu: transporto.eismo.organizavimo.skyrius@kaunas.lt.

Sankryžos, kuriose grąžinamos žaliosios rodyklės:

*       Europos pr. – Veiverių g.

*       S. Žukausko g. – P. Lukšio g.

*       Savanorių pr. – K. Petrausko g. – Utenos g.

*       Šiaurės pr. – Ukmergės g.

*       Šv. Gertrūdos g. – Birštono g.

*       Jonavos g. – Nuokalnės g.

*       Panerių g. – Varnių g.

*       Karaliaus Mindaugo pr. – Kaunakiemio g.

*       Prie prekybos centro „Mega“

*       Pramonės pr. – Partizanų g.

*       Raudondvario pl. – Jovarų g.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ko

Ko portretas
Kos beprotis pristate kuollu viduri gates jotvingiu ir kursiu reikejo betoniniu blokus dar mazai avariju baudu reike baisu

kembrikas

kembrikas portretas
Jus ka nesupratot?Taip skalbiami pinigai .Vel nuims ,vel pakabina,kaip sake AMB usiu ,usio ,ZAKONO i Bulka i ronka.

Vot už ta,,\\\\\\.../////

Vot už ta,,\\\\\\...///// portretas
nusiklstamą nesamonę,tai tikrai vyt lauk šlėktelę Narkevičių iš pareigu.Tai jau ne kotletas supirdolintas---čia nusikaltimas,sabotažas.
VISI KOMENTARAI 31
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių