Gerumo akcija „Rugutės“ globojamiems vaikams Kaune

 • Teksto dydis:

Jau tapo tradicija lapkričio mėnesį organizuoti paramos ir labdaros akcijas, kepti pyragus ir dalytis gerumu. Ypač sėkminga ir labai aktyvi paramos akcija Kaune organizuojama jau trečius metus – ją paskatino Japonijos-Lietuvos asociacijos narių draugystė su onkologinėmis ligomis sergančių vaikų organizacija „Rugutė“.

JALFA asociacijos nariai jau kelintą rudenį kviečia Kauno mokyklas ir privačias įstaigas surengti „Pyragų dieną“ bei akcijos metu paaukotas lėšas skirti Lietuvos vaikams, kurie šiuo metu sunkiai serga. Dalijimosi gerumu iniciatyvą su užsidegimu skleidžia draugiškiems Lietuvos ir Japonijos santykiams neabejingi žmonės bei socialiai atsakingos ir jautrios bendruomenės.

„Jau 13 metų JALFA organizuoja įvairių Japonijos menininkų labdaros koncertus Lietuvoje, kurių metu visas surinktas aukas skiria „Rugutei“ ir sergantiems Lietuvos vaikams. Nuostabūs žmonės Tokijuje aktyviai dirba“, – džiaugėsi Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos direktorės Linos Viršilienė.

Šį rudenį noru padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams užsidegė net 14 Kauno miesto mokyklų ir keli vaikų darželiai, visą šią savaitę kvietę kepti pyragus ir surengę „Pyragų dienas“. Mokiniai su savo šeimų nariais kepė skanėstus namuose, mokyklose ir darželiuose kvietė jais vaišintis paaukojant „Rugutei“. Prie šios iniciatyvos tradiciškai prisijungė Č.Sugiharos muziejaus darbuotojų kolektyvas ir salonas „Jaukūs namai“, kiti privatūs rėmėjai.

„Pasižiūriu į savo kieme besisukančius Palankaus vėjo malūnėlius ir prisimenu „Rugutę", – tokia buvo vieno bičiulio reakcija į prašymą paremti. Džiugu, kad šį kartą apie paramą reikėjo tik priminti. Pervedę lėšas į „Rugutės“ sąskaitą, man pasakydavo, kad jau atliko malonią pareigą. Labai džiugina, kad jungiasi privatūs asmenys bei įmonės", – sakė salono „Jaukūs namai“ vadovė Asta Kavaliauskaitė.

Nuostabūs žmonės Tokijuje aktyviai dirba.

„Rugutės“ fondas ir JALFA nuoširdžiai dėkoja Kauno darželiams „Rokutis“ ir „Vyturėlis“, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijai, Kauno Dainavos progimnazijai, Kauno Panemunės pradinei mokyklai, Kauno Rokų gimnazijai, Kauno Milikonių progimnazijai, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centrui, Kauno technikos profesinio mokymo centrui, Kauno technologijos universiteto Inžinerijos licėjui, Generolo Povilo Plechavičiaus Kadetų licėjui, Kauno švento Kazimiero progimnazijai, Kauno Bernardo Brazdžionio progimnazijai, Kauno Žaliakalnio progimnazijai, Kauno A. Stulginskio mokyklai, Kauno Varpelio pradinei mokyklai, Kauno katalikiškai Juozo Urbšio pagrindinei mokyklai, Kauno Palemono gimnazijai, Kauno Prano Mašioto pradinei mokyklai už nuoširdžia paramą ir pyragais kvepiančias iniciatyvas.

„Jau 13 metų JALFA organizuoja įvairių Japonijos menininkų labdaros koncertus Lietuvoje, kurių metu visas surinktas aukas skiria „Rugutei“ ir sergantiems Lietuvos vaikams. „Japonų noras padėti sergantiems Lietuvos vaikams daugiau nei prieš 10 metų kilo po režisieriaus Arūno Matelio dokumentinio filmo „Prieš parskrendant į žemę“ pasaulinės premjeros Japonijoje. Nuostabūs žmonės Tokijuje aktyviai dirba, kad surinktų paramą „Rugutės“ labdaros ir paramos fondui“, – džiaugėsi L.Viršilienė.

Ir šiemet su JALFA į Lietuvą atvyko moterų choras iš Japonijos „Sendai“, prie kurio koncertinės programos prisijungė Vilniaus mišrus choras „Sonoros“ bei Kauno LSMU akademinis choras „Neris“. „Todėl visi kauniečiai, kurie neabejingi chorinei muzikai ir nori paaukoti „Rugutės“ globojamiems sergantiems vaikams, kviečiami šį sekmadienį, lapkričio 10 d. 15 val. į labdaros koncertą Kauno šv. Jurgio bažnyčioje. Susitikime ir visi kartu padarytume gerą darbą!“ – kvietė J.Dobkevičiaus progimnazijos vadovė.NAUJAUSI KOMENTARAI

nuomonė

nuomonė portretas
Labai gražu.Ačiū.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
kirminiai
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių