Raudondvaryje pagerbti čempionai ir prizininkai: vos tilpo į salę

 • Teksto dydis:

Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje sausio 25 d. pagerbti Kauno rajoną garsinantys sportininkai – pasaulio ir Europos čempionai, šalies ir tarptautinių turnyrų prizininkai, jų treneriai.

Pernai pakaunės sportininkams dažnai šypsojosi fortūna, todėl apdovanotojų sąrašas buvo ilgas – meras Valerijus Makūnas spaudė rankas daugiau nei šimtui įvairių sporto šakų atstovų. Jis pastebėjo, kad beveik kiekvienas Kauno rajono miestelis ir seniūnija turi savo sporto žvaigždę. Garliaviškiai – į pasaulio smiginio elitą įsiveržusį Darių Labanauską ir pasaulio profesionalaus bokso čempioną Eimantą Stanionį, neveroniškiai – motociklininką Arūną Gelažninką. Lapėse gyvena Lietuvos ir Europos čempionai broliai Stankūnai. Zapyškiečio Pauliaus Visocko auklėtiniai, svarsčių kilnotojai, irgi neturi sau lygių šalyje ir visoje Europoje.

Kauno rajonui atstovauja daug stiprių sporto klubų. Moterų rankinio komanda „HC „Garliava SM-CASCADA“ – daugkartinė šalies čempionė ir prizininkė, pernai tenkinosi trečia vieta.

FC „Hegelmann“ Optibet A lygos čempionate buvo per plauką nuo medalių ir iškovojo teisę žaisti šių metų Europos UEFA Konferencijos lygos atrankos varžybose. Šio klubo treneriui Andriui Skerlai įteiktas pagrindinis Kauno rajono prizas. Sėkmingai rungtyniavo ir dvi FC „Hegelmann“ moterų komandos, todėl buvo pagerbtas ir šio klubo direktorius, Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas Dainius Šumauskas.

Už krepšinio populiarinimą, vaikų užimtumą ir jaunųjų sportininkų rengimą dar vienas pagrindinis prizas atiteko „Tornado“ krepšinio mokyklai ir jos projektų vadovei Dovilei Kučinskienei.

Penkiolika prizų buvo įteikta įvairių sporto šakų lyderiams. Ant raudonojo kilimo žengė 2022 m. geriausia Lietuvos jaunoji rankininkė Mantė Voskresenskaja ir jos kolegė, Pasaulio jaunimo rankinio čempionato dalyvė Skirmantė Gečaitė. Vėliau buvo pagerbtas tarptautinių ekstremalaus bėgimo su kliūtimis varžybų nugalėtojas ir prizininkas Dainius Liutkus ir Brazilijoje vykusių vasaros kurčiųjų žaidynių sidabro medalio laimėtojas rutulio stūmimo sektoriuje Mindaugas Jurkša.

Programa: apdovanojimų ceremonijoje netrūko įspūdingų pasirodymų. / J. Kinderytės nuotr. 

Iš Brazilijos su bronzos medaliais grįžo paplūdimio tinklinio atstovės Birutė Aleknavičiūtė ir Ingrida Milkinaitė. Europos čempionate šios merginos iškovojo vicečempionių titulą.

Beveik kiekvienas Kauno rajono miestelis ir seniūnija turi savo sporto žvaigždę.

Pernai ryškiai sužibėjo ir Kauno rajono svarsčių kilnotojai: Kotryna Visockaitė tapo Lietuvos ir Europos čempione, analogiškus titulus pelnė Gabrielė Kuršaitytė ir Matas Čepulis.

Mero padėkos ir prizai įteikti net keturiems kultūristams: Gražvydui Naruševičiui, Mantui Lunskiui, Algimantui Dambrauskui ir Emilijui Kupstaičiui, taip pat petankės atstovams Silvai Tamošiūnienei ir Ričardui Gaškai. Dar kelios dešimtys mažųjų prizų atiteko kitų sporto šakų atstovams.NAUJAUSI KOMENTARAI

It

It portretas
Ne blondines labai grazios, ypac pirma is desines, jai butu su kirpciukais tai butu super.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių