Atnaujinto Trijų mergelių tilto atidarymas – dar šį mėnesį

Praėjusių metų gruodžio pradžioje uždarytu Trijų mergelių tiltu kauniečiai netrukus galės vėl vaikščioti ir pasiekti Panemunės šilą.

Paskutinę lapkričio dieną portalo kauno.diena.lt šalia tilto kalbinti „Kauno tiltų“ darbuotojai patikino, kad darbai vyksta pagal planą ir bus baigti laiku. Vadinasi, galime tikėtis, kad iki gruodžio 18-osios, kaip yra numatyta, tilto kapitalinio remonto darbai bus baigti.

Ketvirtadienį prie Trijų mergelių tilto triūsė daug „Kauno tilto“ darbininkų. Buvo tvarkomos objekto prieigos.

„Pačiame tilte jau viskas padaryta. Jis sutvirtintas,  perdažytas, pakeista tilto danga, turėklai, atnaujintas apšvietimas. Netrukus objektą perduosime statybos užbaigimo komisijai“, – portalui kauno.diena.lt pasakojo „Kauno tiltų“ darbuotojas.

Dabar tvarkomos Biržiškų gatvės ir Panemunės šilo prietilčių prieigos – laiptai ir takai. Kalbintas vyras teigė, kad darbininkai spės viską atlikti iki gruodžio 18-osios, kaip yra suplanuota.

Prie Trijų mergelių tilto lankiausi ir anksčiau – lapkričio 22-ąją. Tada ant tilto dar vyko turėklų tvirtinimo darbai.

2022 metų rudenį  Kauno miesto savivaldybė teigė, kad stipriai susidėvėjusi Trijų mergelių tilto danga ir kitos konstrukcijos reikalavo skubaus remonto. Todėl per Nemuną nutiestas ir Biržiškų gatvę su Panemunės šilu jungiantis tiltas pradėtas kapitaliai remontuoti, o gyventojai juo vaikščioti negalėjo.

Kauniečiai mėgsta lankytis Panemunės šile, ypač vasarą, nes tuoj už tilto yra paplūdimys. Todėl 388 metrų ilgio ir 32 metrų aukščio atnaujinto vaizdingo statinio atidarymas juos tikrai nudžiugins.

Pastarąjį kartą Trijų mergelių tiltas remontuotas prieš devynerius metus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jonas

Jonas portretas
Pritariu! 1. klausimas, kodėl normaliai veikiantis tiltas net visus metus buvo "gražinamas" ? Gal vienam rangovui pavyko per daug objektų užsisloikinti ? 2. klausimas, už kieno pinigus ši "naujiena" skalambijama, jei tiltas dar neatidarytas? 3. Kiek mokesčių mokėtojų pinigų dar bus vėjais reklaminiam "tvarkomės" paleista ?

hmm

hmm portretas
1. klausimas, kodėl normaliai veikiantis tiltas net visus metus buvo "gražinamas" ? Gal vienam rangovui pavyko per daug objektų užsisloikinti ? 2. klausimas, už kieno pinigus ši "naujiena" skalambijama, jei tiltas dar neatidarytas? 3. Kiek mokesčių mokėtojų pinigų dar bus vėjais reklaminiam "tvarkomės" paleista ?

Faustpatronas

Faustpatronas portretas
Tilto atidarymo pliusas-nebereikės daryti lanko per šančius,minusas-vėl pradės rinktis visokio plauko pašlemėkai :)
VISI KOMENTARAI 35

Galerijos

Daugiau straipsnių