Vienas įspūdingiausių šou pasaulyje „Blue Man Group“ – pirmą kartą Lietuvoje

  • Teksto dydis:

Kitų metų rudenį Kauno „Žalgirio“ arenoje Lietuvos žiūrovai pagaliau turės galimybę pamatyti vieną populiariausių šou pasaulyje – „Blue Man Group“.

„Blue Man Group“ pasirodymas – tai muzika, juokas ir linksmybės! Trys pliki mėlyni vyriški personažai, pasitelkę muziką, humorą, spalvas bei technologijas, atranda mus supantį pasaulį. Pusantros valandos staigmenų kiekviename žingsnyje garantuoja publikai nepamirštamas emocijas!

Pasaulinio „Blue Man Group“ turnė programą sudaro ne tik žiūrovų mėgstami klasikiniai epizodai, bet ir visiškai nauja medžiaga: specialiai sukurta muzika, nauji etiudai, specialiai šiam šou pagaminti muzikos instrumentai ir sensorinė grafika.

„Blue Man Group“: „Sunku apibūdinti, lengva pamilti. Taigi pats geriausias būdas susipažinti su Mėlynų žmogeliukų pasauliu – tiesiog pamatyti jų šou. Neabejojame, kad pasirodymo pabaigoje kiekvienas pasakys „Po velnių! Nieko nesupratau, kas čia įvyko, bet man tai labai patiko!“.

„Blue Man Group“ istorija

Šou „Blue Man Group“ gimė 1991 m. multikultūriniame Niujorke, kur susitiko trys draugai būgnininkai ir nusprendė sukurti tokį pasirodymą, kuris nebūtų panašus nei į vieną kitą prieš tai buvusį.

Šiuo metu šou stacionariai yra rodomas Niujorke, Čikagoje, Bostone, Orlande, Las Vegase, o nuo 2004 m. – ir Berlyne. Taip pat įvyko ir nemažai JAV bei pasaulinių turnė, kas padėjo auditorijai išaugti iki 35 mln. žiūrovų ir tapti globaliu fenomenu. „Blue Man Group“ pasirodymai tinka pačių įvairiausių kultūros tradicijų žmonėms ir absoliučiai visiems amžiams. Būtent todėl vienas iš Kaune 2019 m. rugsėjo 27 – 28 d vyksiančių seansų bus specialiai skirtas šeimoms su vaikais ir bilietams į jį bus taikomos specialios nuolaidos.

Vienas iš grupės įkūrėjų Chrisas Winkas pasakoja: „Kai mes pradėjome kurti spektaklius apie šį naivų ir žingeidų veikėją – Mėlynąjį žmogeliuką – mes negalėjome net įsivaizduoti, kur jis mus atves. Dabar mums yra didelė garbė pakviesti Lietuvos žmones į šį šou“.

„Galbūt todėl, kad mus visada domino visuomenės poreikis gilintis į žmonių tarpusavio santykius, Mėlynojo žmogeliuko personažas, panašu, jog randa bendrą kalbą su daugeliu žmonių, kurie yra skirtingo amžiaus, kultūrų ir tradicijų. Mes tikime, kad Mėlynojo žmogeliuko nešama visuotinė žinia apie begalinį džiaugsmą ir euforijos triumfą gyvena kiekviename iš mūsų“, – priduria kitas grupės įkūrėjas Philas Stantonas.

Ilgainiui Mėlynųjų žmogeliukų personažai dėl savo kūrybiškumo ir sąmojo tapo svarbia šiuolaikinės kultūros dalimi. „Blue Man Group“, nuolat kurdama naujus būdus daryti įtakai pramogų industrijai, įnešė svarų indėlį į kinematografą ir televiziją, o taip pat išleido kelis albumus, iš kurių vienas – "Audio" – buvo nominuotas prestižiniam „Grammy“ apdovanojimui.

„Blue Man Group“ pasirodymai vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje:

Rugsėjo 27 d. (penktadienį) 21 val.

Rugsėjo 28 d. (šeštadienį) 15 val. (šeimos seansas) ir 19 val.

Bilietus platina - www.bilietai.lt

Organizatorius -  www.medusaconcert.ltNAUJAUSI KOMENTARAI

kiesa

kiesa portretas
nuo kada bilietu prekyba prasides?
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių