Netradicinėje erdvėje Kaune – solinė menininkės PunkGallery paroda

 • Teksto dydis:

Drąsiems bei ryškiems kūriniams – ir išskirtinė ekspozicinė erdvė. Menininkė Laura-PunkGallery penktadienį solinę darbų parodą daugiau nei 300 bičiulių ir meno gurmanų pristatė Kauno Juozapavičiaus pr. įsikūrusiame „Kaunoramos“ dangoraižyje.

Solinė menininkės paroda buvo surengta 16-o aukšto, 314 kv. m. ploto penthouse apartamentuose, iš kurių atsiveria stulbinantys Kauno miesto vaizdai. Renginio muzika rūpinosi DJ Dėdė Kaspa, akimirkas įmažino vienas garsiausių šalies fotografų Lukas Gricius.

Jaunosios kartos menininkės PUNKGALLERY darbai – netikėtų spalvų derinių, stiprių potėpių ir vingiuojančių abstrakcijų kuriamas energijos užtaisas.

„Renginio vakarą visus susirinkusius svečius suvienijo ne tik menas, tačiau ir bendra magiška energija, kurią dar ilgai prisiminsiu. Antrojoje solinėje parodoje pristatomi kūriniai – mano meninis išsilaisvinimas. Energijos ir emocijų pliūpsniai kurią spalvų ir formų sprogimą, kurie iš pirmo žvilgsnio gali suklaidinti žiūrovą. Už pastelinių spalvų estetikos slypi pankiškumas – provokuojantis, budinantis smalsumą ir kitoniškumo norą“, – sakė kūrėja.

Organizatorių nuotr.

PUNKGALLERY – ne tik kūrėjos pseudonimas, bet ir kūrybos manifestas bei asmeninio gyvenimo būdo apibūdinimas. Laisvo, tolerantiško ir kunkuliuojančio nuo idėjų. Kiek siurrealistiško, kartais abstraktaus ir su pop prieskoniais – tokio, kaip ir jos darbų.

„Žaviuosi gyvenimo įvairove, todėl mano pasaulis kupinas skirtingų detalių, formų, tekstūrų, kvapų. Atrasti netikėtus derinius ir išlipti už nubrėžtų ribų – tai man būdas atrasti geriausią save. O kokių emocijų apimtas menininkas kuria, tokią energiją ir pajunta į jo darbus žiūrėdami žmonės“, – sakė menininkė.

34 darbų parodai ji suteikė „Freak Vibrations“ pavadinimą, kuris atskleidžia požiūrį į gyvenimą ir kūrybą – išlaisvinti protą ir atsikratyti varžančių normų. Renginio metu eksponuotus menininkės darbus nuo spalio 3 dienos dar du mėnesius bus galima iš arčiau apžiūrėti viename iš stilingiausių interjero salonų Kaune „Studio casa“ arba Kauno senamiesčio Kurpių gatvėje įsikūrusioje PUNKGALLERY studijoje.

Žaviuosi gyvenimo įvairove, todėl mano pasaulis kupinas skirtingų detalių, formų, tekstūrų, kvapų.

Tapybos darbuose vystomas laisvės ir nevaržomybės temas svečiams dar labiau paryškino ir netradicinė parodos erdvė. Ekspozicijai pasirinktas „Kaunoramos“ dangoraižio viršutinis 16-as aukštas.

„Alternatyvios vietos parodoms kviečia į provokaciją, žadina norą atsisakyti stereotipų ir kvestionuoti status quo. Meno prasmė – išstumti stebėtojus už komforto zonos ribų. Neįprasta vieta padeda pažadinti tuos potyrius, kurie standartinėje galerijoje gali likti nepaliesti“, – sakė PUNKGALLERY.

Kūrėją menas lydi nuo ankstyvo amžiaus, tad savo gyvenimą susieti su juo buvo natūralus pasirinkimas. Įgijusi menotyrininkės specialybę „VDU“ universitete, ji giliau pažindinosi su įvairių menininkų kūryba dirbdama Kauno senamiestyje esančioje „Parko“ galerijoje, o kūrybos įgūdžius tobulino pas garsiąją tapytoją Eglę Velaniškytę.

Organizatorių nuotr.

PUNKGALLERY pastebi, kad jos darbų gerbėjai yra kūrybingi, drąsūs ir su godžiu smalsumu į aplinką žvelgiantys žmonės. Tai skirtingų pomėgių ir profesijų žmonės, tačiau juos vienija panaši pasaulėžiūra – tad nenuostabu, kad menininkės darbai atsiduria ir skirtingose erdvėse: tiek šiuolaikiškuose biuruose, tiek madinguose baruose ar originalumu pasižyminčiuose namuose ir istoriniuose dvaruose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Feliksas

Feliksas portretas
Gal zinote kur smegenu yra pirkti tai a la menininkei perduokit?. dar viena turtingo vyro islaikytine ir tiek?. 0 talento, 0 proto tik dirbtinumas?.

paskubėjo .........

paskubėjo ......... portretas
reikėjo palaukt šv.Jaronimo šį penktadienį .................

Repinas \\\\\.../////

Repinas \\\\\...///// portretas
Nėra žodžių,sunku rašyti,ar tai "menas",tai girto apsimyžusio išsivoliojosio dažuose "menas".____Visai iškrypo,nieko gero,nieko doro,kad ir su p'Ydarais.___Kokiam pasauly gyvenam????????????? Siaubas.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių