Kaune prasidėjo tradicinis Pažaislio festivalis

  • Teksto dydis:

Penktadienį Kaune, Pažaislio vienuolyne, prasidėjo klasikinės muzikos festivalis.

Vienuolyno didžiajame kieme pradedamąjį ir baigiamąjį koncertus tradiciškai pristatys Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras bei Kauno valstybinis choras su užsienio ir Lietuvos solistais.

Penktadienį buvo atlikti operos „Porgis ir Besė“ fragmentai, o rugpjūčio 28 dieną festivalį vainikuos ištraukos iš „Karmen“.

Iš viso jo programoje – 36 koncertai, tarp dalyvių ne vienas žinomas vardas iš 17 šalių ir Lietuvos: pianistė Mūza Rubackytė, operos solistas Edgaras Montvidas, smuikininkas Dmitrijus Makhtinas, pianisto Alexanderio Paley suburtas ansamblis „Paleasis“, vokiečių baritonas Benjaminas Applo, gitaristas Milošas Karadagličius, kiti.

Koncertai vyks Kauno filharmonijoje, Raudondvario kultūros centre, Kristaus prisikėlimo bažnyčioje Kaune, Tado Ivanausko Obelynės sodyboje, Ch. Frenkelio viloje Šiauliuose, Birštono kurhauze ir kitur.

Rugpjūčio 12 dieną Pažaislio vienuolyne suplanuotas ryškiausių Ukrainos klasikinės muzikos žvaigždžių koncertas. Per jį surinktos lėšos bus skirtos karo aukoms remti.

Didžiausias klasikinės muzikos festivalis Lietuvoje rengiamas nuo 1996 metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

adresuokit

adresuokit portretas
gąsdinimus tai publikai, kur Vilniuje paraduoja, tie teatralizuoto gyvenimo įkyriu demonstravimu užsiimantys "laisvūnai" tikrai gali užkratą pasigauti, besitrindami, minioje besibučiuodami, savo "privalumus" demonstruodami.

Aišku

Aišku portretas
Sulysit,sušalsit ir tiesiai į ligoninę...

Med.

Med. portretas
Neikite i tokius didelius susibūrimus , vėl bus virusas paleistas .Venkite susibūrimų, jeigu norite sveiki būti.Nesuprantate kas dedasi ,jeigu dalyvausite tokiose visokiose renginiuose.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių