Kaunas Santakoje vis dar švenčia 615-ąjį gimtadienį

  • Teksto dydis:

Kauniečiai ir Kauno miesto svečiai šeštadienio vakarą Kauno gimtadienį šventę koncerte Nemuno ir Neries santakos parke, sekmadienį popiet ir toliau kviečiami mėgautis šventiniais renginiais Santakoje. 

Daugybė edukacijų ir pramogų lankytojų nuo sekmadienio pietų  laukia Neries ir Nemuno santakos parke bei M. Valančiaus gatvėje.

Nuo 15.30 val. smalsuoliai kviečiami į Kauno pilies lomą, kurioje vyks Tarptautinio raitų riterių turnyro antrasis etapas. 

Nuo 17 val.  Neries ir Nemuno santakos parke prasidės šventinis koncertas, kuriame bus galima pasimėgauti grupių „Garbanotas“, „Baltasis kiras“, „Kamanių šilelis“ muzika. 

Visa Kauno gimtadienio programa: čia. NAUJAUSI KOMENTARAI

lukka

lukka portretas
atvažiavo vilniečiai ,baltasis kiras dergė po kiekveinos dainos Kauno merą, ty. mus. pernai taip kašpirovskio dantys visą koncertą koliojo mera (o tai reiškia ir mus kauniečius). šitei brudai iš vilniaus paima mūsų pinigus iš kauno biudžeto ir drabsto mus šūdais. Kas ten per kenkėjas įsitrynė į kauno savivaldybę kad šitaip nekenčia mūsų miestiečių. gal kas perduokit merui, video parodykit kaip mus purvais drabsto jo samdomi atlikejai

Jopt

Jopt portretas
O kur fejeverkai, a vel laumzirgis uzdraude, bijo kad pautus nenunestu koks ruselis ar ka ?

Petka

Petka portretas
Atejai koncwrta turi stovwt at sest an pievos. O kur suolai padoriem zmonem atsisest a
VISI KOMENTARAI 17

Galerijos

Daugiau straipsnių