Beždžionė nužudė kūdikį Pereiti į pagrindinį turinį

Beždžionė nužudė kūdikį

2010-10-08 23:59

Malaizijoje beždžionė pagrobė iš namų naujagimę, įkando jai į veidą ir kaklą, o vėliau numetė nuo stogo.

Prieš keturias dienas gimusi mergytė trečiadienį miegojo šeimos namuose Serembano miestelyje, esančiame į pietryčius nuo Malaizijos sostinės, kai ją pačiupo į kambarį įsibrovusi makaka.

26 metų motina V.Revathy pastebėjo, kad vaikas dingo, o pradėjusi ieškoti rado mergaitę negyvą prie namo. Jos kūnas buvo smarkiai apkandžiotas ir apdraskytas.

"Apimti siaubo apieškojome visą namą ir pamatėme jos kruviną kūnelį prie namo", – mergytės senelis A.Valayuthamas pasakojo dienraščiui "Star".

Valstybinių laukinės gyvūnijos ir nacionalinių parkų tarnybos direktorius Ishakas Muhamadas sakė, kad vaiką pagrobusi beždžionė netrukus po šio incidento buvo susekta ir nušauta.

"Įtariame, kad makaka name ieškojo ėdesio. Ji galėjo nusinešti kūdikį ant stogo, manydama, jog naujagimis yra maistas, – pareigūnas aiškino dienraščiui. – Kūdikis užsimušė nukritęs ant žemės. Akivaizdu, kad beždžionė paleido naujagimę, tikriausiai išsigandusi tėvų šauksmų".

Beždžionės, ypač makakos – įprastos Malaizijos miestų gyventojos. Šie gyvūnai gali būti agresyvūs ir pakankamai drąsūs, kad įsibrautų į namus grobti maisto.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų