Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (spalio 8 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė spalio 8-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Galimos emocinės nuoskaudos, nepasitenkinimas seksualine ar finansine situacija. Galbūt norėsis viską iš esmės keisti, priimti reikšmingą sprendimą. Verčiau tuo klausimu neskubėtumėte.

JAUTIS. Šiandieną jausite didesnį aplinkinių susidomėjimą jūsų asmeniu. Tačiau vargu ar tai džiugins. Galimi keisti išpuoliai, priekaištai. Labai lengva susižeisti ar ką nors sužeisti, išprovokuoti avarinę situaciją, šeiminę sceną. Nederėtų kelti jokių ultimatumų.

DVYNIAI. Šiandien pasitelkite kantrybę ir toleranciją, nes aplinkiniai bus nusiteikę jus auklėti bei kritikuoti. Arba būtent jūs būsite linkę moralizuoti, skleisti apkalbas. Prie vairo, kelyje būkite itin budrūs. Saugokite ir vaikus.

VĖŽYS. Nors emocine, jausmine prasme ši diena pakili, gal net džiugi, kūrybinga, tačiau tykos daug pavojų – įvairiose situacijose galimos traumos, avarijos, gaisrai. Labiau prižiūrėkite vaikus.

LIŪTAS. Tikėtinas emocinis stresas, jei nevaldysite savo instinktyvių troškimų ir būsite perdėtai reiklūs. Būtų geriau, kad nepastebėtumėte kai kurių svetimų trūkumų. Būtinas ypatingas atsargumas – gresia traumos bei kitos problemos.

MERGELĖ. Šiandien jūs lengviau nei kiti laimėsite žmonių simpatijas bei dėmesį. Tai nereiškia, kad nereikės pastangų. Regis, prireiks ne tik miklaus liežuvio, bet ir didesnio dosnumo. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS. Jūsų dėmesio, meilės aistros laukia neabejingai nusiteikęs asmuo, o pagalbos – artimieji. Energijos turite, svarbu ją teisingai paskirstyti ir nepanaudoti destrukcijai. Saugokite savo ir kitų turtą, sveikatą.

SKORPIONAS. Situacija gana nestabili – kiekvieną minutę kažkas gali nutikti ir suardyti tiek planus, tiek ramybę. Tikėtina ypatinga nuotaikų kaita. Neskubėkite nutraukti ryšių, jei dominantis asmuo keistai elgiasi. Galbūt jam kilo sveikatos problemų.

ŠAULYS. Šiandien tarsi nejausite po kojomis tvirto pagrindo. Nieko gero, jei jums reikia įtemptai dirbti – per neatsargumą galite padaryti klaidų, kurios kažkam pakenks. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

OŽIARAGIS. Diena aktyvi, kontaktiška. Aplinkiniai skatins jus veltis į avantiūras, leistis į nuotykius. Sunkiai atsispirsite pagundoms, ir kuo jos pavojingesnės, tuo sunkiau. Atitinkamos gali būti ir pasekmės.

VANDENIS. Jūsų pasitikėjimas savimi, draugiškumas arba kaprizingumas, šiurkštumas veiks visus aplinkinius. Jie savo ruožtu reaguos atitinkamai. Be to, nebūsite itin sąžiningi ir ištikimi. To paties galite tikėtis ir iš antrosios pusės. Atsargiai su elektra, ugnimi.

ŽUVYS. Šiandien galimi įdomūs, o gal ir naudingi kontaktai su užsieniečiais, įtakingais asmenimis, įžymybėmis. Jeigu norite finansiškai surizikuoti, įvertinkite savo galimybes. Atsargiai kelyje bei su ugnimi.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių