Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (lapkričio 5 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė lapkričio 5-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Tikėtinas kontaktas su žmogumi, kurį manote esant finansinių, psichologinių problemų šaltiniu. Pasitelkite kantrybę, jeigu bendravimo neįmanoma išvengti. Neišsisukinėkite grąžinti skolas, mokėti mokesčius.

JAUTIS. Ši diena privers rimčiau pamąstyti apie asmeninius santykius, aštrią konkurenciją. Klibantys ryšiai gali patirti krizę. Arba gali būti pakirstas pasitikėjimas tuo, kuris ką tik buvo jūsų sąjungininkas, partneris.

DVYNIAI. Darbe pasistenkite etiškai bendrauti ir kuo preciziškiau laikytis tvarkos, higienos reikalavimų, darbų saugos taisyklių. Galimas netikėtas patikrinimas. Saugokite sveikatą, ypač jei jums pasitaiko priepuolių.

VĖŽYS. Tapsite patrauklesni, seksualesni. Kuo geriau jums seksis, tuo daugiau rasis žmonių, linkusių jums naudotis, apsimesti draugais ar gerbėjais. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus, saugokite juos nuo pavojų.

LIŪTAS. Išvengti nesusipratimų bus gana nelengva. Kas beįvyktų, nepraraskite savigarbos ir pagarbos kitiems. Visiškai nerekomenduojama įsitraukti į avantiūras ir beprasmius ginčus.

MERGELĖ. Rašydami komentarus, teikdami interviu apgalvokite kiekvieną savo žodį. Nesistenkite įpiršti kitiems savo tiesos, jeigu ji jiems nepriimtina. Kiekvienam sava nuomonė atrodo vertingiausia.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums labai aktualūs bus materialūs dalykai, pinigai. Stengsitės būti supratingi, dosnūs, bet kartu nieko neprarasti. Finansų, draudimo, komercijos srityse išties derėtų viskuo abejoti ir tikrinti.

SKORPIONAS. Įmanomas savotiškas sąmokslas, mėginimas suversti jums atsakomybę už svetimą klaidą ar pan. Net jei viskas krinta iš rankų, pasistenkite valdytis ir pasisemti optimizmo iš gerų prisiminimų, draugiškų patarimų.

ŠAULYS. Šiandien labiau pasijus slapta priešprieša, kolegų nepritarimas ar kiti trikdžiai. Nepatartina vykti į renginius, įtemptai dirbti – tai gali atsiliepti jūsų sveikatai. Nesivelkite į intrigas, apkalbas, nelegalią veiklą.

OŽIARAGIS. Kolektyvinis darbas, aktyvus bendravimas teiks įspūdžių. Regis, kiek susipainiosite santykiuose, prioritetuose. Kažkuris iš draugų, pažįstamų gali nustebinti savo netikėtais pasiūlymais.

VANDENIS. Ši diena įneš sumaišties. Regis, elgsitės neįprastai, būsite impulsyvūs, nekantrūs. Nerimausite, kad užsiimate ne tuo, kuo turėtumėte, kad nebegalite pakęsti įprastos rutinos, primetamų taisyklių ar pan.

ŽUVYS. Būsite linkę galvoti apie naujas perspektyvas, karjeros arba išsilavinimo galimybes. Galimas pasiūlymas, susijęs su kelione, stažuote ar pan. Regis, padaugės optimizmo. Atsargiai kelyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių