Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (lapkričio 4 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė lapkričio 4-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Lengvai neateis nei pinigai, nei šlovė. Kai kurie santykiai ir reikalai dėl vieno radikalaus žingsnio gali susikomplikuoti. Darysite nemažai klaidų, teks taisyti broką.

JAUTIS. Didesnių išlaidų šiandien geriau būtų atsisakyti. Kils įtampa bendraujant su priešinga lytimi, konkurentais, oponentais. Galite neteisingai suprasti jums rodomą dėmesį, keliamus reikalavimus.

DVYNIAI. Šiandieną teks atlikti daug smulkių darbų. Venkite dar labiau apsikrauti darbais, įsipareigojimais. Kartu nesitikėkite, kad kažkas eis iš paskos ir lopys spragas.

VĖŽYS. Už kai kuriuos malonumus ar principus gali tekti nemažai sumokėti. Gali apvilti dominantis gerbėjas, draugas ar mylimas žmogus. Pasidomėkite, kuo užsiima ir kaip jaučiasi jūsų vaikai, – galite nustebti.

LIŪTAS. Prieš savo valią galite būti įtraukti į svetimus rūpesčius. Venkite kategoriškų pareiškimų, netaktiškų pastabų, kad vėliau netektų gailėtis ir kaltinti savęs dėl nesusivaldymo.

MERGELĖ. Šiandien būsite aktyvūs, linkę kalbėti, diskutuoti, komentuoti, tačiau jums stigs kompetencijos kai kuriais klausimais. Tokiu būdu galite pakenkti savo autoritetui.

SVARSTYKLĖS. Per skubėjimą, neapdairumą galite prisidaryti finansinių problemų. Gali būti, kad susidursite su išsisukinėjimu, pažadų nevykdymu, nekonkretumu.

SKORPIONAS. Maža tikimybė, kad ši diena bus rami. Rytinį jūsų impulsyvumą, dirglumą vėliau pakeis niūrokas nepasitenkinimas, o vakare gali prasiveržti ūmūs emociniai ekscesai. Pasistenkite išvengti aštraus konflikto, durų trankymo.

ŠAULYS. Šiandien jokioje srityje nepersistenkite, neskubėkite. Tarp aplinkinių šiandien jausitės nesmagiai dėl intrigų ar keistų nuojautų. Kita vertus, ši diena gali jus išgydyti nuo iliuzijų dėl kai kurių asmenų ar idėjų. Saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS. Dienos aktualija bus draugai, buvę ar potencialūs partneriai. Regis, jie jums kels nerimą. Nederėtų manyti, kad visi turi blogų kėslų ir elgiasi taip, kad pakenktų. Jūsų negatyvios mintys kenkia tik jums patiems.

VANDENIS. Šiandien bus nelengva bendrauti, ypač su vadovybe, verslo partneriais, klientais. Vienai arba kitai pusei stigs lankstumo, tolerancijos, o priešiška kritika liesis per kraštus. Derėtų patausoti ir jėgas, ir nervus, ir pinigus.

ŽUVYS. Regis, teks tvarkyti su teise, išsilavinimu, kultūra, vertybiniais įsitikinimais susijusius klausimus. Galite pasiduoti svetimai valiai arba patys stipriai veiksite kitus. Verčiau susilaikykite nuo interviu bei sutarčių, ypač komercinių. Saugokitės avarijų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių