Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 11 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė birželio 11-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Šiandien problemų galite turėti per kitų žmonių arba savo neapdairumą, nesąžiningumą. Nepatikimos pasirodys kai kurios sutartys, jeigu jos susijusios su informavimu, logistika, nuosavybės reikalais.

JAUTIS. Rytas suplanuotas dalykiniams reikalams, įvairioms pareigoms. Regis, nelabai patikimi pasirodys kai kurie ryšiai. Jums gali pasirodyti, kad kiekvienas jūsų žingsnis stebimas ir sekamas. Gali neįvykti numatytas susitikimas ar sandoris.

DVYNIAI. Šiuo metu tvirčiau laikykite vadeles, kad nenuklystumėte nuo teisingo kelio. Jūsų geri ar blogi ketinimai, iniciatyva arba inercija, o ypač požiūris į intrigas, nelegalias veiklas neliks neįvertinti. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimų.

VĖŽYS. Šiandien jums gali tekti peržiūrėti savo vertybes, pasirinkimus, perspektyvas. Venkite aplaidumo, jei reikės spręsti supainiotą reikalą, parengti ar išnagrinėti svarbų dokumentą ir pan.

LIŪTAS. Gali spręstis tolesnės asmeninių santykių eigos ir uždarbio klausimai. Jūs galite susipainioti santykiuose, ypač jei jie susiję su finansais, paramos teikimu, įsipareigojimais atsilyginti ar pan. Pasistenkite nekenkti kitiems ir sau.

MERGELĖ. Šiandien venkite imtis dalykų, kurių nežinote ar nesugebate. Galbūt atskleisite kito žmogaus klastą, melą, seną klaidą. Arba patys būsite demaskuoti, išaiškinti. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimų.

SVARSTYKLĖS. Iš ryto labiau rūpės meilė, vaikai ir pramogos negu darbai. Visgi netrukus atsiras ūkinių rūpesčių, neatidėliojamų reikalų arba susirūpinti privers sveikatos problema.

SKORPIONAS. Šiandien pravartu kuo daugiau dėmesio skirti šeimai, vaikams. Jeigu įmanoma, į namus nesineškite verslo problemų ir nevarginkite artimųjų nuolat apie jas kalbėdami. Nuo pavojų saugokite vaikus.

ŠAULYS. Regis, išgirsite pranešimus apie nelengvai įveikiamas kliūtis, trukdančias siekti numatyto tikslo. Tikėtina, kad iš pasalų kažkas mėgins daryti įtaką sprendimams, drumsti įprastą tvarką, kelti į viešumą jūsų trūkumus.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite nusiteikę smalsauti, kišti nosį į svetimas paslaptis. Jeigu planavote darbo pokalbį, jis gali neįvykti arba keistai susiklostyti. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimų.

VANDENIS. Šiandien venkite ekscentriškumo, avantiūrų, nežarstykite nepagrįstų pažadų. Būkite racionalūs, konkretūs. Galimas dalykas, kad rasite naują ar papildomą uždarbio šaltinį, jei to tikslingai siekėte. Tik neužkibkite ant sukčių kabliuko.

ŽUVYS. Dėl per didelės nervinės įtampos, išsiblaškymo šiandien nelabai seksis rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Galite pasijusti atstumti, nesuprasti. Gali išaiškėti kai kurie nelegalūs darbeliai arba nuslėpta informacija. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių