Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 2 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė balandžio 2-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Galite pasijusti labai pažeidžiami, neapsaugoti nuo likimo smūgių. Galbūt jus nekaip veiks vykstantys įvykiai bei nesusipratimai santykiuose su artimais žmonėmis. Siekite darnos namuose, neieškokite abejotinų nuotykių.

JAUTIS. Nemalonumų šiandien galite turėti dėl nesklandumų ryšių sistemoje, iškreiptos ar pavėlavusios informacijos. Galbūt kažkur yra išvykęs artimas žmogus, ir tai verčia nerimauti.

DVYNIAI. Galite negauti žadėto avanso ar uždirbtų pinigų, arba gausite ne tiek, kiek tikėjotės. Galite susipykti su aplinkiniais, jeigu iš jų per daug reikalausite, reikšite pretenzijas.

VĖŽYS. Galimi nesusipratimai, pavydo scenos. Galbūt jus apvils mylimas žmogus, vaikai. Jeigu dėl to ims dužti lėkštės, skraidyti kočėlai, tai šitaip nieko neišspręsite – nei pinigų padaugės, nei artimieji persiauklės. Pasitelkite kantrybę.

LIŪTAS. Regis, sumažės noras tikslingai veikti, niekuo nepasitikėsite. Neleiskite, kad tai negatyviai paveiktų jūsų poelgius, griautų svajones. Visgi kuo mažiau šiandien bendrausite, tuo labiau save apsaugosite nuo nemalonumų ir galimų infekcijų.

MERGELĖ. Kažkas sukels keistą nepasitenkinimą, privers suabejoti padarytu pasirinkimu. Būtų gerai, kad šiandien nedarytumėte radikalių sprendimų, pakeitimų.

SVARSTYKLĖS. Gali būti, kad jūsų noras bet kokia kaina gauti pripažinimą, įvertinimą ar svarbią informaciją bus įvardytas kaip netaktas, etikos pažeidimas. Rimtų problemų neišspręsite, jei ieškosite daugiau, nei nusipelnėte.

SKORPIONAS. Šiandien ne viskas džiugins. Pasirodys, kad tai, ką planavote, apie ką svajojote, turi būti atidedama, arba kad tai kainuos daugiau, nei galėjote tikėtis.

ŠAULYS. Regis, jus dominantis ir atrodęs ypatingas asmuo atskleis gana nepatrauklią savojo Aš pusę. Visgi objektyviai vertinti žmones ir situaciją šiandien vargu ar sugebėsite. Stenkitės atiduoti skolas arba jas atsiimti, jei esate paskolinę.

OŽIARAGIS. Nusimato įtampa verslo ir asmeniniuose santykiuose. Jausite stiprią opoziciją. Veikiausiai neišsiversite be sąjungininkų. Tik šiandien jų neieškokite, nes vis tiek nerasite.

VANDENIS. Regis, rūpinsitės ūkiniais, techniniais reikalais, tam panaudosite įgytas žinias, eksperimentuosite ar pan. Visgi didesnė rizika šiandien nepatartina. Apdairiau elkitės su pinigais, dokumentais. Ypač saugokite sveikatą.

ŽUVYS. Ramybės neduos mintys apie meilę, vaikus. Problemų sugebėsite rasti netgi ten, kur jų iš tikrųjų nėra. Į vakarą galite pasijusti nekaip. Galbūt pasireikš nuovargis, o gal sveikatos sutrikimas.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

geda

geda portretas
kad ELTA nesilaiko nei takto,nei etikos platinama paistalus geros dienos
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių