Astrologinė prognozė sausio 18–24 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje būsite linkę elgtis beatodairiškai, kažko siekti bet kokia kaina. Svarbu suvokti, kas yra teisinga, o dėl ko galite daryti klaidų. Neskubėkite pasiduoti lengvo praturtėjimo pagundai. Savaitgalį noriai gilinsitės į svetimus reikalus, teiksite patarimus. Atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją. Jeigu leisitės į kelionę, turbūt neišvengsite sunkumų. Venkite svaigalų.

JAUTIS

Šią savaitę pradėsite keistai nusiteikę ar negaluodami. Gali pasireikšti stiprus vienatvės, beprasmiškumo pojūtis arba kaip tik kils aistringų impulsų, noras pavojingai rizikuoti. Dėl tokio elgesio ar dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių gali pasikeisti kai kurie svarbūs planai, gyvenimo būdas, veikla. Savaitgalį jausitės laimingesni, jeigu galėsite pasilepinti komfortu, skaniu maistu.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje gali kilti neaiškumų, susijusių su studijomis, užsieniu, numatyta kelione. Daug galite sužinoti per tarpininkus, draugus. Verčiau nedėkite per daug vilčių į pažadus ir naujas pažintis. Šiuo metu galite nekaip pasijusti arba pastebėti, kad sveikatos problemų kilo artimam žmogui. Saugokite save ir kitus nuo traumų, pavojų. Savaitgalis nenuvils, jeigu laisvalaikiui pavyks surasti įdomių užsiėmimų.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje vadybinė, finansinė atsakomybė jums gali sukelti didelį vidinį nerimą. Galite patirti išbandymų, patikrinimų. Pirma mintis bus trauktis iš kelio. Nepraraskite kantrybės, į priekaištus atsakykite argumentuotai ir korektiškai, ginkite savo poziciją bei interesus. Savaitgalį lengva pasigauti infekciją, sunegaluoti. Klausykite savo organizmo ir vidinio balso, tuomet jūsų savijauta pagerės.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje kelionėje, darbe galimi netikėtumai. Gali būti išbandyta jūsų vidinė stiprybė, gebėjimas daryti įtaką kitiems ir apginti savo autoritetą, įsitikinimus. Sulauksite kritikos arba susidursite su biurokratinėmis užkardomis, keistais draudimais, siūlomų naujovių atmetimais. Atsargiau elkitės su prietaisais, technika, ugnimi. Regis, ir savaitgalį oponentai glemšis jūsų laiką, kurį norėtumėte skirti draugams, bendraminčiams.

MERGELĖ

Šios savaitės pradžioje situacija gali priversti kurti planus, susijusius su darbo ar aplinkos pakeitimu, sveikatos procedūromis. Be to, galimi rūpesčiai dėl finansų, draudimo, alimentų, palūkanų. Nekurkite nerealių praturtėjimo idėjų ir venkite išlaidauti. Regis, jausite įtampą, jeigu teks organizuoti seminarus. Veikiausiai šie reikalai ir savaitgalį jums rūpės labiau nei savaitgalio laisvalaikis.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje vienur perlenksite lazdą jūs, kitur – aplinkiniai. Emocijos banguote banguos, galimi nesusipratimai. Galite jausti spaudimą, būtinybę sumokėti mokesčius, grąžinti skolas, sumokėti baudas. Tikėtinos ir pavojingos pagundos. Atsargiai su kyšiais. Net nuo vieno neapdairaus žodžio galima prieiti iki finansinių sankcijų, nuostolių. Savaitgalį jus domins su praeities įvykiais ir ateities klausimais susiję dalykai.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje teks įtemptai darbuotis, nedžiugins savijauta. Darbai veikiausiai vyks su trikdžiais. Gali atsirasti nenumatytų išlaidų, galbūt ką nors reikės taisyti, remontuoti. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus permainingi ir įtempti. Svarbu nepasiduoti, neįsivelti į avantiūras. Saugokitės avarijų, traumų, ugnies. Savaitgalį jus džiugins komplimentai.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę aktyviai veiklai. Skatinsite vaikų iniciatyvą, gal net per daug, o tai rizikinga. Lengva pasiduoti netinkamoms pagundoms. Galbūt kils pasirinkimo dilema. Kalbos dažnai suksis apie sveikatą, gyvūnus, artimos aplinkos žmonių aktualijas. Galbūt jums teks pasirūpinti sergančiu asmeniu arba patys kviesitės ką nors į pagalbą. Savaitgalį galite išgirsti ne vien malonių komentarų iš pažįstamų žmonių, artimųjų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje sunku bus atsikratyti apnikusių abejonių, nepasitikėjimo. Norite ar ne, jums teks tvarkyti buitinius reikalus, padėti artimiesiems, kalbėti apie problemas su šeimos nariais. Nuo savaitės vidurio jau būsite nusiteikę aistringoms avantiūroms, nuotykiams. Nestokosite idėjų ir kūrybinio įkvėpimo. Galite sulaukti dėmesio iš žavių asmenų. Venkite aferų ir labiau saugokite savo atžalas.

VANDENIS

Savaitės pradžioje galimi keistoki pranešimai, pokalbiai. Tai, ką sužinosite, gali jus kažkaip įpareigoti. Praeities aktualijas gali priminti dabar pasireiškiantys kolektyvinių veiksmų padariniai. Namų ūkio ir šeimos situacija reikalaus išlaidų. Nebūkite nervingi namuose, nes nieko gero nelaimėsite, jeigu artimuosius išvesite iš pusiausvyros. Savaitgalį būsite nusiteikę gana žaismingai. Daug dėmesio skirsite vaikams, kūrybai.

ŽUVYS

Šią savaitę jausitės nelabai maloniai, nes teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų ar klaidų dokumentuose. Tikėtini emociniai bendravimo nesklandumai, ypač jei pašnekovai pasirodys neprognozuojami. Pravartu peržiūrėti šeimos biudžetą, visų jos narių poreikius, apgalvoti pirkinius. Atsargiai kelyje, gresia avarijos. Savaitgalį itin norėsis žemiškų malonumų, komforto.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių