Astrologinė prognozė lapkričio 29–gruodžio 5 d.

AVINAS

Šią savaitę gali atsirasti sąjungininkų, užtarėjų, jei esate įsivėlę į konkurencinę kovą, teisines peripetijas. Regis, padaugės tarpusavio supratimo bendraujant su oponentais, konkurentais. Pravartu tvarkyti tarpininkavimo, finansų reikalus. Viena vertus, galima tikėtis materialinės naudos, kita vertus, bus norinčių jumis pasinaudoti. Pasisaugokite sukčių, vagių. Būkite atsargūs kelyje.

JAUTIS

Savaitės pradžioje turėsite ką veikti, jeigu ieškote darbo, siekiate pripažinimo arba kažkur vykstate pataisyti sveikatą. Regis, nestokosite drąsos ir ryžto siekti to, ko norite. Įmanoma, kad susižavėsite ar net įsimylėsite. Nuo savaitės vidurio gali pavykti atsikratyti dalies senų rūpesčių ar žalingų įpročių. Savaitgalį nepasiduokite išlaidavimą skatinančioms reklamoms.

DVYNIAI

Nestigs aplinkinių dėmesio. Gerą įtaką darysite vaikams. Seksis realizuoti kūrybinius gebėjimus. Jausite, kad auga jūsų populiarumas. Tik neapsigaukite – oponentai nesnaudžia. Nuo trečiadienio geriau pajudės ir įstrigę ūkiniai, praktiniai reikalai. Savaitgalis prasidės Saulės užtemimu ir Mėnulio jaunaties pradžia. Labai svarbu neaštrinti nesutarimų, branginti santykius.

VĖŽYS

Pravartu negailėti pastangų dėl geresnio šeiminio gyvenimo, patogesnės buities, santarvės namuose. Savaitei įsibėgėjant, norėsis kūrybinės saviraiškos, meilės, pramogų. Sveikata nėra stiprioji jūsų pusė, todėl reikėtų pasisaugoti, nes, susirgus prieš prasidedant jaunačiai, ilgokai neatsikratysite problemų. Tiktų pradėti praktikuoti sveikesnį gyvenimo būdą.

LIŪTAS

Savaitės pradžią išnaudokite skubiems darbams užbaigti, ypač susijusiems su komercija, reklama, mokslu, pervežimais. Tvarkykite informaciją, sisteminkite, analizuokite, darykite išvadas. Savaitės antroje pusėje tikėtina įtampa dėl jums nepatinkančių ar nepriimtinų nurodymų, susikertančių interesų. Dėmesio pareikalaus artimųjų reikalai. Savaitgalis gali patikrinti jūsų jausmus.

MERGELĖ

Šią savaitę neblogai seksis prekiauti, derėtis, tartis dėl sutarčių ar atsiskaitymų už paslaugas. Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su verslu, nekilnojamuoju turtu, kūrybiniu projektu ar žiniasklaida, transportu. Gali nustebinti mylimas žmogus arba gerbėjas. Savaitgalį puoselėkite šeimos židinį, ryšius su giminaičiais. Nepriekaištaukite, jei jie sugriovė jūsų iliuzijas.

SVARSTYKLĖS

Asmeniniams poreikiams, pomėgiams skirsite nemažai dėmesio, tačiau ir darbai neturėtų nukentėti. Kitų dėmesys, pripažinimas, ūgtelėjusi energija skatins jūsų aktyvumą. Būsite gana įžvalgūs dėl reikalų, susijusių su pinigais, turtu, verslu. Savaitgalį svarbu girdėti tai, ką kalba aplinkiniai, ir galvoti, ką sakote jiems. Žodžiai gali ilgam sužeisti.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia tinkama meniniams užsiėmimams, medicinai, psichologijai, dvasiniams interesams, labdarai, socialinei rūpybai. Tikriausiai aplinkiniams nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti anksčiau susidarytų planų. Gali kilti debatų su partneriais, augančia karta. Galbūt jie oponuos, maištaus. Savaitgalį apdairiai rinkitės perkamus brangius daiktus.

ŠAULYS

Šią savaitę gausūs kontaktai jus praturtins naudinga informacija. Jeigu turite organizacinių sugebėjimų, kolektyvinės dvasios, kūrybingumo, gebėsite tai išradingai pademonstruoti. Prasidedant savaitgaliui, su aplinkiniais stenkitės elgtis kuo šilčiau, nes kitaip ilgai neatsikratysite įtampos ir perduosite ją kitiems. Saugokitės vagysčių, infekcijų.

OŽIARAGIS

Profesiniai, politiniai, finansiniai pokyčiai gali nulemti tolesnę jūsų veiklą. Pasitelkite kolektyvą, teikite ir svarstykite pasiūlymus, kaip optimizuoti veiklą. Regis, iš visų pusių pradės plūsti naudinga informacija. Artėjant savaitgaliui, didės infekcijų, apgaulių grėsmė. Savaitgalį geriau seksis, jeigu nesiimsite aktyvių veiksmų, viešos saviraiškos.

VANDENIS

Šią savaitę neblogai seksis bendrauti su išsilavinusia publika, įtakingais veikėjais ir užsieniečiais. Jūsų autoritetą didins sugebėjimas pasakyti tai, ką reikia. Antroje savaitės pusėje aktyviai darbuositės ir demonstruosite principingumą. Namiškiams tai tikrai nepatiks. Savaitgalį veršitės bendrauti, tačiau atsipalaidavimas didelėje draugijoje nebūtinai išeis į gera.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje veikiausiai būsite priversti laukti, kol aplinkiniai teiksis jus išklausyti, grąžinti skolas ar peržiūrėti dokumentus. Vis dėlto yra vilties, kad palankiai spręsis reikalas, susijęs su pinigais, turtu, mokslu, meile ar suplanuota kelione. Savaitgalį galvoje bus ne pramogos. Atsiras rimtų pareigų ar problemų. Elkitės apdairiai, sąžiningai.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių