Žinomų vyrų pramogos žiemą: kad nebūtų šalta, naudoja vieną gudrybę

 • Teksto dydis:

Juos suvienijo meilė aktyviam gyvenimo būdui ir noras kuo daugiau laiko, net už lango spaudžiant šaltukui, praleisti prasmingai.

„Žinoma, vaikystėje ir kalnai, nuo kurių čiuoždavome, aukštesni atrodė, ir sniegas šiltesnis buvo!“, – su šypsena į prisiminimus apie žiemos pramogas leidosi žinomas dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino.

Jis, kartu su baleto primarijumi Nerijumi Juška, garsiu šokėju Sauliumi Skambinu bei renginių vedėju Dainiumi Martinaičiu, šią žiemą leidosi į kiek kitokią avantiūrą – dalyvavo laisvalaikiui skirtos aprangos fotosesijoje.

„O man žiema patinka! Niekada neprisirengiu daug drabužių. Kad ir šį savaitgalį – filmavome vaizdo klipą ant užšalusio ežero. Visi kas kelias minutes bėgdavo nuo jo kur nors sušilti, o aš puikiausiai praleidau laiką vilkėdamas tik sportinį kostiumą“, – sakė S. Skambinas.

Jis patikino, kad dizainerių bei stilistų patarimai šaltuoju metų sezonu sluoksniuoti drabužius yra ne jam. S. Skambinas tvirtino negalįs „ištverti“ sunkių ilgų paltų, vienų ant kitų vilkimų marškinėlių, megztinių ar liemenių.

„Aš už lengvus, specialiai žiemai pritaikytus, stilingus drabužius“, – kalbėjo pašnekovas.

Visą arsenalą termo drabužių turi televizijos veidas, renginių vedėjas Dainius Martinaitis. Jie jam reikalingi ne tik kokybiškoms pramogos, bet ir darbui.

„Žiemą daug renginių vyksta kieme, todėl turi tam būti pasiruošęs. Juk šventės dalyviai įprastai aktyviai juda, o jos vedėjui tenka šildytis kitaip – kava, arbata, laužas, vilnonės kojinės!“, – šnekėjo puikų humoro jausmą turintis D. Martinaitis.

Specializuota apranga bei avalynė jam būtina ir tuomet, kai, turėdamas akimirką sau, jis nusprendžia pasilepinti vienu mėgstamiausių užsiėmimų – važiuoja žvejoti.

„Ne vieną valandą praleisdamas ant ledo sužinai įvairiausių gudrybių kaip sušilti. Žinoma, žvejams naujokams turėčiau daug ką papasakoti“, – patikino pašnekovas.

Ši sniego gausumu pasižyminti žiema nudžiugino ir baleto primarijų N. Jušką. Scenos žvaigždė po daugelio metų iš namo rūsio išsitraukė slides.

„Iš pradžių čiuožiau labai atsargiai. Atrodė, kad įgūdžių būsiu netekęs. Bet, įveikęs nedidelį atstumą prie savo namų, supratau galįs užkariauti ir snieguotas viršūnes!“, – šmaikštavo baleto meistras.

Jei tik būna sniego, jis su vaikais lipdo besmegenius, važinėja rogutėmis, eina pasivaikščioti.

„Kiek prisimenu, vaikystėje visas laisvas laikas būdavo kieme. Žiemą turėdavome tokias galimybes šėlti – dviaukščių būstinių statyba, apkasų ir slėptuvių sniege įrengimas, karas, čiuožimas nuo kalnų, kartais gal net per daug pavojingų... Gerai, kad Majus nors su manimi neatsisako išeiti į kiemą, nes žiemos pramogos vaikams dabar rūpi mažiau nei kompiuteris“, – užsiminė S. Skambinas.

Jis save vadina šalčio vaiku ir patikino, jog jis jam tinka.

„Visi žino patarlę apie tai, kad nėra blogo oro, bet yra netinkama jam apranga. Ir tai tikra tiesa. Žiemai skirtas drabužis turi būti lengvas, bet šildyti. O tai užtikrina specialios technologijos“, – įsitikinęs pašnekovas.

Būtent ši gudrybė padeda prisijaukinti žiemą ir kitiems žinomiems vyrams. 

„Viena yra, kai šaltuoju metų laiku bandai priderinti drabužius, kuriuos turi savo spintoje, o visai kas kita, kai pasimatuoji tuos, kurie sukurti apgalvojus, kad kieme gali spausti ir 20 laipsnių ar net didesnis šaltis“, – sakė laisvalaikiui skirtos aprangos „Jack Wolfskin“ fotosesijoje dalyvavęs M. Mickevičius – Mino.

Žiemą jis neužsisėdi namuose – nuolat sportuoja, eina pasivaikščioti po mišką ar ant už kelių namų esančio užšalusio karjero.

„Ausinukas ir... pėsčiomis į parduotuvę maisto produktų. Tai mano tradicija daugelį metų“, – pasakojo dainininkas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Remy

Remy portretas
Tai bent gudrybė ...?

jūsų arkliukas

jūsų arkliukas portretas
kad net šitiems veikėjams JW per brangus prekės ženklas :D

Paprastas

Paprastas portretas
Ko jie tokie susirauksleje?? Negi smegenis spaudziamos?
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių