Skulptūrinis veido odos stangrinimas – invazijų alternatyva

"Drįsčiau teigti, kad šiuo metu veido masažai labai sparčiai populiarėja", – sako nuolatos kursuose ir seminaruose žinias gilinanti masažo meistrė Viktorija Radzevičienė. Pasak jos, vis daugiau jaunai atrodyti trokštančių žmonių pirmenybę teikia būtent skulptūriniam veido stangrinimui (angl. lifting), o ne adatoms ar chirurgo skalpeliui.

Tobulėjimui ribų nėra

Kaune dirbanti V.Radzevičienė masažą vadina tikruoju savo pašaukimu. Nors mėgavosi verslo vadybos bakalauro, o vėliau kultūros paveldo ir turizmo magistro studijomis, pagal įgytas specialybes dirbti širdis netroško. Savąjį kelią prieš ketverius metus Viktorija surado masažo srityje.

Paklausta, po kiek laiko mokslų masažo specialistas jau gali save vadinti profesionalu, moteris atsako, kad norint būti geriausiam niekada negalima nustoti tobulėti.

"Mokymosi procesas nesibaigiantis, be to, požiūris į masažą turėtų būti platesnis, apimti ir prisilietimo prie žmogaus kultūrą, kuri neturi būti paviršutiniška. Šiuo metu jau turiu susiplanavusi į priekį mokymų iki Naujųjų metų, jų turinys labai įvairus, nebūtinai susijęs konkrečiai su masažu. Pavyzdžiui, domiuosi psichosomatika: kaip ligos, stresas, išoriniai dirgikliai veikia mūsų kūną", – sako ji.

Viktorija įsitikinusi, kad masažas apskritai labai subtilus dalykas, turi atitikti kliento ir masažuotojo energiniai laukai. Be to, pasak jos, geras masažuotojas tarsi šeštuoju pojūčiu supranta, kokio masažo reikia konkrečiam klientui.

Sparčiai populiarėjantis malonumas

Atsakydama į klausimą, kokios tendencijos masažo sferoje šiuo metu populiariausios, V.Radzevičienė ilgai nesvarsto: "Drįsčiau teigti, kad dabar labai populiarūs jauninamieji veido masažai."

Tiesa, priduria, kad dažnas veido masažą įsivaizduoja klaidingai – kaip kosmetologų atliekamas procedūras, veido kaukes ir švelnų paglostymą. "Skulptūrinis veido stangrinimo masažas užtrunka gerą valandą, dirbama masažuojant visus raumenukus", – pasakoja meistrė.

Tiek veido, tiek ir kūno masažus Viktorija atlieka vien rankomis, be aparatų ar specialių volelių. "Kiekvienas šio masažo veiksmas turi prasmę, žinai, ką nori pasiekti kiekvienu judesiu, o daug improvizacijos šioje veikloje nėra. Viskas daroma pagal taisykles, judama griežtai skulptūrinėmis linijomis, pagal kraujotaką, veidas jokiu būdu netempiamas žemyn", – aiškina specialistė.

Nors išgirdus frazę "jauninamoji procedūra" dažnam iškart kyla mintis apie kremus ir serumus, masažų metu Viktorija naudoja tik specialų gelį – riebus kremas trukdytų užčiuopti veido raumenis.

Masažą išbandė kirpėjų mokyklos "Cascada" vadovė Rūta Zenkovienė

Jokių šalutinių poveikių!

Pagrindinė priežastis, kodėl trokštantys kuo ilgiau nepasenti renkasi skulptūrinius veido stangrinimo masažus, o ne įvairių užpildų injekcijas ar plastines operacijas, – natūralumas.

"Invazinis jauninimas gali turėti šalutinių poveikių, nėra iki galo ištirtas. O skulptūrinis veido masažas neturi jokių pašalinių poveikių. Jį atlikti galima ir kompleksiškai su kitomis priemonėmis – netrukdo, jei klientė ir yra susileidusi užpildų. Tik tokiu atveju po invazinės procedūros iki masažo reikėtų palaukti dešimt dienų. Vienintelės aplinkybės, kai negalima atlikti veido masažo, – jei oda smarkiai išberta, pūlinga. Tada pirmiausia reikėtų gydyti odą", – pasakoja Viktorija.

Šis masažas – tarsi pasyvus veido sportas, raumenys stipriai suaktyvinami. Taip pašalinami visi patinimai, paburkimai. Bet svarbiausia, kad ryškėja veido kontūras.

Be to, invazinės procedūros, pasak ekspertės, tiktai pašalina tam tikrą defektą, pavyzdžiui, raukšlelę, tačiau pats veido karkasas, veikiamas gravitacijos, su laiku smunka, nyksta jo kontūrai, reljefas. Žemės traukos, Viktorijos teigimu, nenugalės nė viena injekcija, o štai skulptūrinis veido stangrinimo masažas jai pasipriešinti gali.

"Šis masažas – tarsi pasyvus veido sportas, raumenys stipriai suaktyvinami. Taip pašalinami visi patinimai, paburkimai. Bet svarbiausia, kad ryškėja veido kontūras. Nė viena kita procedūra, injekcija ar plastinė operacija to nepadarys. Masažo metu smarkiai dirbama su veido ovalu, jis automatiškai tampa mažesnių formų ir atrodo jauniau, kadangi ryškėja jo kontūrai, pakyla skruostukai", – kone stebuklingos procedūros veikimo principą aiškina meistrė.

Po visame pasaulyje populiarios skulptūrinio veido stangrinimo procedūros, kuriai atlikti būtinas itin aukštas masažuotojo ar kosmetologo profesionalumas, žmogus atrodo tarsi grįžęs po atostogų, gerai pailsėjęs. Todėl ji labai tinka tiems, kurių gyvenimo tempas greitas, o kokybiškam poilsiui ne visuomet užtenka laiko.

Masažą išbandė kirpėjų mokyklos "Cascada" vadovė Rūta Zenkovienė

Nuo pagurklio iki nugaros

V.Radzevičienės atliekami masažai gali išspręsti ne vieną problemą. Veido masažo metu išlyginamos smulkios raukšlelės, dirbama su mimikos raukšlėmis ir nebeleidžiama joms gilėti, atkuriamas veido ovalas. Be to, turintiems sausą odą jis neretai tampa priemone, pašalinančia nemalonų odos tempimo pojūtį.

"Masažo metu oda gauna milžinišką kiekį deguonies, ląstelės aprūpinamos reikalingais mikroelementais, viskas pradeda cirkuliuoti, oda gauna gyvybės – atsikuria natūrali drėgmės pusiausvyra", – tikina ji.

Taip pat masažuojamos ir probleminės vietos, esančios kiek žemiau smakro – dekoltė zona, kaklas. Meistrė atskleidžia, kad masažu galima panaikinti šiandien jau dažnai ir jaunų žmonių baubą – pagurklį.

"Ateina ir keturiasdešimties neturintys klientai su pagurkliais. Jo atsiradimo priežastis – ne senatvė, o genetika arba neteisinga laikysena", – atkreipia dėmesį Viktorija.

Nors įgudusiam masažo meistrui pagurklis – nesunkiai išsprendžiama problema, norint jo atsikratyti ilgam, būtinas kompleksiškas veiksmų planas: savarankiškai atliekami tempimo pratimai, prižiūrimas svoris, mityba.

Meistrės teigimu, dažniausias naujų klientų pasigirstantis klausimas: "Kiek skulptūrinio veido masažo procedūrų man reikia ir kiek ilgai išsilaikys rezultatas?" Šiuo atveju universalaus atsakymo nėra, jis priklauso nuo kiekvieno kliento amžiaus, gyvenimo būdo, esamos situacijos, fiziologinių savybių. "Rezultatas matysis jau po pirmo karto, tačiau ilgam neišliks. Norint ilgalaikio, reikėtų maždaug 5–8 procedūrų. O tuomet įdirbį palaikyti rekomenduojama pas masažo specialistę apsilankant rečiau, bet reguliariai. Intervalai taip pat skiriasi, bet dažniausiai palaikyti jaunatviškos išvaizdos po intensyvesnio procedūrų kurso klientai pas mane ateina kas tris savaites", – aiškina V.Radzevičienė.

Beje, ji atlieka ne tik skulptūrinį veido stangrinimą, bet ir kitus veido ir kūno masažus. Tarp jų ir išliaupsintas, moterų labai mėgstamas kobido. "Parenkame juos pagal tai, ko klientui reikia. Tačiau visų veido masažų tikslas – atjauninti natūraliu būdu", – akcentuoja specialistė.

Viktorijos atliekami kūno masažai taip pat sprendžia įvairias sveikatos bėdas, dažni jos klientai – neteisingos laikysenos nesportuojantys jaunuoliai, turintys problemų dėl nugaros.

Viktorija Radzevičienė

Gyvybės kupinos akys

Pasak V.Radzevičienės, lengviau anksčiau pradėti atlikti prevencines procedūras nuo senėjimo, užuot priemonių griebusis tik tuomet, kai amžiaus pėdsakai veide jau gilūs ir akivaizdūs.

"Turbūt kiekvienas pats pajaučiame, kada jau reikia. Jei jaunystės nesivaikoma liguistai, toks susirūpinimas savo išvaizda labai sveikintinas. Kita vertus, pastebiu, kad dabar senėjimo ženklai ankstėja. Įtakos turi ir maistas, gyvenimo būdas, santykis su sportu – sportuojantis žmogus visada atrodys jauniau. Tačiau reikėtų ne tik kūną tobulinti sporto salėje, bet ir veido neužmiršti – palepinti odą, ją drėkinti, lankyti  jam skirtas procedūras", – pataria ji.

Masažo subtilybes puikiai išmananti moteris primena, kad masažas gali būti skirtas ne vien išvaizdai pagerinti – valanda masažo, pasak jos, gali būti prilyginama 8 valandoms miego. Tiesa, primena auksinę taisyklę: "Jei nebus nuoširdžios šypsenos, vidinio varikliuko, o akys nedegs gyvenimu, gali kiek nori prisileisti injekcijų ar prisidaryti masažų – tokio apčiuopiamo rezultato, kokį turėtume pasiekti, nebus."

Daugiau apie Viktorijos Radzevičienės atliekamas procedūras: https://www.facebook.com/laikas4you/NAUJAUSI KOMENTARAI

Birutė

Birutė portretas
Mažiau reikia stangrintis, nes su amžiumi sustangrėja per daug ir tuomet suakmenėja ir gražuolė primena be penkių minučių mumiją ar betoninę skulptūrą .Rekomenduočiau daugiau stangrinti vyrams, tuomet bus pakankamai estrogenų, bus mažiau raukšlių ir pinigų rankinuke. Moterį labiausia puošia protas ir intelektas. Jei veidas nesugadintas intelekto- tada,žinoma, reikia pas skulptorius.

beprasmybė

beprasmybė portretas
kovoti su laiku.

Teisybę rašo, tačiau.....

Teisybę rašo, tačiau..... portretas
Nekomentuokit to, ko nesuvokiat. Masažo metu oda tikrai neištampoma, nes masažuojamas išteptas veidas, pirštai lengvai slysta veido kontūru. Šame straipsnyje viskas teisingai aprašyta, efektas bus, tačiau ir pinigų suplosite nemažai. Efektas išlieka ilgiausiai 10 dienų, po to procedūrą būtina kartoti, kitaip pinigai į balą. Mano patirtis: nusipirkau Viktorijos Baltramiejūnienės knygą "Veido savimasažas.Maloni priklausomybė". Ten detalus paaiškinimas api veido raumenyną, kas ir kodėl, plius pateiktos išsamios savimasažo technikos su nuotraukom. Užteko poros savaičių, kol perpratau. Dabar pati sau namuose darau savimasažą KIEKVIENĄ vakarą po ~10-15 min. To užtenka, kad veido raumenys akivaizdžiai sustangrėjo, pakilo ovalas, sumažėjo mimikos raukšlės aplink burną, praktiškai išnyko kaktos raukšlės ir tarp antakių(tos dvi vertikalios pykčio raukšlelės). Investavau 20 eur į knygą. Turbūt tiek kainuoja vienas masažo kursas pas šią specialistę ? Tai tiek. P.S. man 48 metai.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių