Kostiumo instituto pokylyje „Met Gala“ žvaigždės stebino ryškia mada

Į Niujorką pirmadienį sugrįžo ryški mada ir Kostiumų instituto pokylis „Met Gala“, subūręs Z kartos įžymybių kohortą.

Šiemet pokylio mada nepaisant pandemijos buvo tokia intensyvi, kad viena iš viešnių atvyko nešina kalaviju.

Maždaug 400 aktorių, sportininkų, poetų ir atlikėjų – pasiskiepijusių nuo COVID-19 arba pateikusių neigiamą koronaviruso testo atsakymą – būryje dauguma žmonių buvo be kaukių, nors pandemija, privertusi atšaukti praėjusių metų pokylį, dar toli gražu nesibaigė.

„Siurrealu“, – naujienų agentūrai AFP sakė JAV reperė Megan Thee Stallion (Megan Di Stalijon), „Met Gala“ dalyvavusi pirmą kartą.

„Nepaprastai džiaugiuosi būdama čia“, – sakė atlikėja, pademonstravusi rožinį apdarą, įkvėptą senojo Holivudo spindesio.

Tačiau ji pripažino, kad „kažkaip keista“ būti tokiame dideliame žmonių būryje.

„Kažkaip pripratau būti šiokia tokia introverte, bet... labai džiaugiuosi visus matydama“, – sakė ji.

Kanadiečių muzikantė Grimes (Graims), kuri buvo tarp nedaugelio kaukėtų pokylio svečių, sujudino tviterio bendruomenę pasirodžiusi su kalaviju, galbūt, kaip parašė vienas šio socialinio vartotojas, norėdama „užtikrinti, kad žmonės laikytųsi per du metrus“.

Kurstantis pareiškimas

Revoliucijos dvasios įkvėpė ir Atstovų Rūmų narė Alexandria Ocasio-Cortez (Aleksandrija Okazio-Kortez), ant baltos suknelės nugaros pademonstravusi užrašą „Apmokestinti turtinguosius“. Tai kurstantis pareiškimas renginyje, kur bilietas kainuoja 35 tūkst. dolerių (29,7 tūkst. eurų), o vieta prie stalo – iki 300 tūkst. dolerių.

Anot dainininkės Normani, įspūdinga geltona „Valentino“ suknia pati pasirinko ją.

„Jaučiuosi kaip princesė... Atsiprašau, sunkiai kvėpuoju, mano liemuo suspaustas, – sakė ji. – Jaučiuosi... nuostabiai. Juodoji karalienė.“

Reperis Lil Nas X pademonstravo net tris aukso spalvos apdarus: nusimetęs karališką apsiaustą pasirodė su auksiniais šarvais, o atsikratęs ir jų liko su prigludusiu kombinezonu.

Dainininkas Frankas Oceanas (Frenkas Oušenas) pasirodė žaliais plaukais, nešinas daiktu, kurį tviterio vartotojai pavadino „roboto kūdikiu“.

Simone Biles (Simon Bails) sidabro ir juodos spalvų suknia buvo tokia sunki, kad gimnastikos superžvaigždė vos užlipo laiptais padedama šešių vyrų.

Reperis ASAP pasirodė susisupęs į skiautinių antklodę, skleidusią „vienybės žinią“. Vėliau jis ją nusimetė pasirodydamas su elegantišku juodu kostiumu, pradžiuginusiu šalia buvusią dainininkę Rihanną (Rijaną).

Viena paslaptinga viešnia pasirodė aklinai prisidengusi juodais drabužiais – visiškai nesimatė nė jos veido. Tik į uodegą surišti juodi plaukai daug kam pakišo mintį, kad tai gali būti realybės televizijos žvaigždė Kim Kardashian (Kim Kardašian).

„Gal? Galvojame, kad tai ji?“ – tviteryje parašė laikraščio „The New York Times“ mados kritikė Vanessa Friedman (Vanesa Fridman).

Labdaros renginys

Labdaros renginį, dažnai pavadinamą įžymybių „metų vakarėliu“, drauge vedė aktorius Timothee Chalamet (Timotis Šalamė), poetė Amanda Gorman, dainininkė Billie Eilish (Bili Ailiš) ir tenisininkė Naomi Osaka.

„Met Gala“ paprastai rengiamas gegužę, bet šiemet buvo atidėtas viliantis, kad bus panaikinti dėl COVID-19 įvesti suvaržymai. 2020-ųjų renginys dėl pandemijos buvo visiškai atšauktas.

Garbės pirmininkai šiemet buvo žurnalo „Vogue“ vyriausioji redaktorė Anna Wintour (Ana Vintur), pavertusi šį pokylį pasauliniu įvykiu, dizaineris Tomas Fordas, renginį remiančio „Instagram“ direktorius Adamas Mosseri (Adamas Moseris).

Prabangus pokylis tokiu metu, kai didelė JAV ir viso pasaulio dalis dar neįveikė pandemijos, rizikuoja sulaukti kritikos, bet pagrindinė jo organizavimo priežastis beveik neabejotinai yra finansinė.

Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų institutas yra priklausomas nuo „Met Gala“ surenkamų lėšų – jomis, be kitų dalykų, finansuojamos parodos ir eksponatų įsigijimas.

Pernai atšaukus pokylį instituto finansai smarkiai nukentėjo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
mada , dar kart perskaitykit : mada . :)))))))))))))))
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių