G. Ivanauskas: kodėl rūpinimasis savo išvaizda vis dar laikomas nevyrišku?

 • Teksto dydis:

Aktorius, šokėjas, choreografas Gytis Ivanauskas prisipažįsta, kad jį itin erzina, jog elementariausia savo išvaizdos priežiūra yra vis dar laikoma itin nevyrišku reikalu. „Kodėl vyrų apsileidimas ir smirdėjas toleruojamas? Man tai nesuprantama“, – LNK.lt laidoje #Tobulainetobula pokalbyje apie grožį sakė aktorius.

Laidos metus G. Ivanauskas atviravo – kas jam atrodo elementari higiena, kitiems – svetima. „Aš niekaip nesuprantu, kodėl rūpintis savo išvaizda yra nevyriška. Ką, geriau vaikščioti neplauta, riebaluota galva? Kodėl vis dar laikoma nevyriška eiti pasidaryti manikiūrą arba tiesiog susitvarkyti nagus namie? Kas taip sugalvojo? Ir kodėl apsileidimas dar yra toleruojamas?“ – retoriškai klausė pašnekovas.

Anot Gyčio, dažnai moterims visuomenėje taikomos visai kitos išvaizdos ir savęs reprezentavimo taisyklės, nors iš esmės viskas turėtų galioti ir vyrams: „Juk jeigu vyras apsivelka kokį nudriskusį megztuką, tai jis taip ir jaučiasi. O jei kostiumą ir varlytę – viskas iš karto pasikeičia. Moterys tą tikrai žino. Kai apsiauna aukštakulnius – stovėsena visai kitokia nei be jų. Nuo to keičiasi ir pasitikėjimas savimi.“

Pasak aktoriaus, dar vienas nesuprantamas jam dalykas – vyrų negebėjimas patiems apsirengti. „Man sunku suvokti, kad dar yra tokių vyrų, kuriems viską perka mamos arba žmonos, jie patys net drabužių išsirinkti negali. Nesuprantu ir nenoriu suprasti tokių mamyčiukų. O tai palaukit, kur jūsų nuomonė? Kažkoks apsileidimas“, – dėstė garsus choreografas.

Man sunku suvokti, kad dar yra tokių vyrų, kuriems viską perka mamos arba žmonos, jie patys net drabužių išsirinkti negali. Nesuprantu ir nenoriu suprasti tokių mamyčiukų.

Paklaustas, kodėl jam taip svarbu atrodyti gražiai ir tvarkingai, aktorius pripažino, kad tai labai susiję su emocijomis ir nuotaika. „Jeigu aš gerai atrodau, tai ir jaučiuosi gerai. Labai dažnai drabužių derinius dėlioju iš vakaro, nes priešingu atveju prie spintos užtrunku labai ilgai ir dažnai nebūnu patenkintas. Man svarbu kaip aš atrodau. Mėgstu eksperimentuoti virtuvėje, tai su drabužiais ir stiliumi lygiai taip pat. Mano apsirengimo diapazonas labai platus – nuo treningų ir sportbačių iki aukštakulnių ir ragų“, – pasakojo jis.

„Daug kas klausia, iš kur aš turiu stiliaus pojūtį. Aš visada sakau, kad tai dėka mano mamos. Mano mama visada atrodydavo išskirtinai, norėjo būti matoma, ryški. Mačiau tokį pavyzdį, pasitikėjimą savimi ir tai mane tikrai įkvėpė“, – pripažino garsus vyras.

Visą laidą su Gyčiu Ivanausku pamatyti galite jau dabar LNK.lt, o kiekvieną ketvirtadienį – vis naujas #Tobulainetobula epizodas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
šiknaskylės balinimas nėra vyriškumas

Blusa

Blusa portretas
Yra grazi daina - gei gei gei ,hali hali

Blusa

Blusa portretas
Nu koks jau tu cia vyras ,kazin ...
VISI KOMENTARAI 18
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių