Vokietijos futbolo pirmenybės finišavo „Bayern“ triumfu

Vokietijos "Bundesliga" čempionatą laimėjo tituluočiausia šalies komanda Miuncheno "Bayern".

Sėkmingą sezoną Vokietijoje "Bayern" futbolininkai vainikavo pergale Berlyne, paskutiniojo pirmenybių turo rungtynėse įveikdami vietos "Hertha" 3:1. Du įvarčius nugalėtojams įmušė olandas Arjenas Robbenas, vieną - kroatas Ivica Oličius.

Po metų pertraukos į čempionų sostą vėl sugrįžusi Miuncheno komanda surinko 70 taškų ir penkiais aplenkė antroje vietoje likusią Gelzenkircheno "Schalke". Trečią poziciją užėmė Brėmeno "Werder" (61 tšk.) futbolininkai.

Trys geriausios pirmenybių komandos iškovojo teisę kitą sezoną dalyvauti UEFA Čempionų lygoje.

Europos lygos varžybose startuos 4-6 vietas užėmę atitinkamai Leverkuzeno "Bayer", Dortmundo "Borussia" bei "Stuttgart" futbolininkai.

Iš "Bundesligos" iškrito autsaideriai "Hertha" ir "Bochum", o "Nurnberg" dėl vietos pirmenybėse kovos su antrojo diviziono nugalėtojais.

"Bayern" čempionų titulą iškovojo 22 kartą klubo istorijoje. Be to, šiemet bavarai pateko į Vokietijos taurės turnyro finalą bei grumsis Čempionų lygos finale su Milano "Inter" komanda.

Šiame straipsnyje: Bayernfutbolas