Lietuvoje pernai sunaudota mažiau bioetanolio, daugiau biodyzelino

Lietuvoje pernai sumažėjo ekologiško kuro priedo, kuris maišomas su benzinu, naudojimas, tačiau daugiau jo maišyta į dyzeliną.

Statistikos departamentas pranešė, kad, išankstiniais duomenimis, pernai Lietuvoje buvo suvartota 14,6 tūkst. tonų bioetanolio – 9,9 proc. mažiau nei 2010-aisiais. Biodyzelino vartojimas padidėjo 1,8 procento.

Biodegalų gamybą ir panaudojimą Lietuvoje skatina tarptautiniai įsipareigojimai, susiję su šiltnamio efekto dujų emisijų mažinimu bei transporte vartojamų biodegalų kiekio didinimu.NAUJAUSI KOMENTARAI

AMB grabe

AMB grabe portretas
uzpyliau bioetanoliu 85 golfa 3 '91m, tai ant laisvu apsuku gesta iskarto, o renukas traukia normaliai , nesijaucia, tik nezinau kelintu metu jis, gal '99m.

neperku

neperku portretas
kam pilat ta šūdą į saliarką? rusiška be tų idiotiškų priedų žymiai geriau traukia, be to ir pigesnė gerokai :P

oho

oho portretas
cia oligarhu ir valstybes klaidos pvz salonines masinos su garantija negali det duju irangos ir bioetanoli naudot garantija prapuola dizeliam naudot biodizeli ir tas pats jei rasi kur bio gali naudot tai daugiau nei dvigubai kainuoja kazkoks absurdas kai elektromobiliai kainuoja virs 100000 ko gero naftos oligarhai kile is reptiliju su driezais te kur juoda upe visas blogis
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių