Iš Šiaurės Korėjos gaunama žinių, kad kai kuriuose šalies regionuose, kuriuos metų pradžioje nusiaubė didžiuliai potvyniai, vaikai kenčia badą, pranešama BBC tinklalapyje. Apie tai liudija „Reuters“ agentūros nuotraukos iš kaimo ligoninių ir vaikų namų.
Žurnalistus į šalį pakvietė Šiaurės Korėjos vyriausybė, norėdama informuoti pasaulio visuomenę apie maisto krizę, tačiau kiekvieną jų žingsnis buvo griežtai kontroliuojamas.
Pasak „Reuters“ agentūros, jeigu šaliai nebus suteikta humanitarinė pagalba, tuose rajonuose, kur buvo apsemti beveik visi pasėliai, daugelis vaikų gali mirti iš bado.
BBC korespondentas iš Pietų Korėjos praneša, kad negalima patvirtinti, ar šie pranešimai atspindi padėtį visos šalies mastu.
Naujausi komentarai