Nuo peiliu ginkluoto užpuoliko Vilniuje nukentėjo trys žmonės, įtariamasis – ligoninėje Pereiti į pagrindinį turinį

Nuo peiliu ginkluoto užpuoliko Vilniuje nukentėjo trys žmonės, įtariamasis – ligoninėje

2025-06-21 08:33
BNS inf.

 Du žmones penktadienį Vilniuje sužeidęs peiliu, dar vienam vyras papurškė ašarinių dujų, o pats įtariamasis paguldytas į ligoninę, šeštadienį nurodė Policijos departamentas.

Nuo peiliu ginkluoto užpuoliko Vilniuje nukentėjo trys žmonės, įtariamasis – ligoninėje
Nuo peiliu ginkluoto užpuoliko Vilniuje nukentėjo trys žmonės, įtariamasis – ligoninėje / Asociatyvi P. Peleckio/BNS nuotr.

Jo duomenimis, 1996 metais gimęs įtariamasis apie 14.55 val. prekybos centre Konstitucijos prospekte aštriu daiktu sužalojo 1987 metais gimusį vyrą.

Praėjus maždaug 15-ai minučių Krokuvos gatvėje tas pats užpuolikas papurškė ašarinių dujų 1980 metais gimusiai moteriai ir dar po kelių minučių maršrutiniame autobuse Kalvarijų gatvėje aštriu daiktu sužalojo 1998 metais gimusį vyrą.

Nukentėjusieji, suteikus jiems pagalbą gydymo įstaigoje, išleisti gydytis ambulatoriškai.

Tuo metu įtariamasis dėl sveikatos sutrikimo paguldytas į ligoninę. Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Kaip rašė BNS, penktadienį įtariamas užpuolikas buvo sulaikytas praėjus maždaug dviem valandoms po to, kai peiliu sužalojo žmogų „Europos“ prekybos centre ir dar vieną asmenį Kalvarijų gatvėje.

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis tuomet sakė, kad sulaikymo metu buvo iškviesti medikai, nes pats įtariamasis save susižalojo.

Pasak R. Matonio, vyras anksčiau teistas už plėšimus, narkotinių medžiagų vartojimą ir yra teisėsaugai „pakankamai žinomas“.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
iš Vilniaus

Liudininkai pasakoja, kad prieš keletą dienų panašaus amžiaus neadekvatus rusakalbis, apsvaigęs nuo kažko siautėjo Baltupių - Santariškių rajonuose, tame tarpe ir viešajame transporte. Policija, be abejo, sakys, jog informacijos neturėjo. Ir negalėjo turėti, nes bandant kreiptis tokiais atvejais vos ne pats kaltas lieki, todėl žmonės niekur ir nesikreipė. Tais barjeras ne tik policija, bet ir visos be išimties valdiškos institucijos užsibarikadavusios, todėl negalima teigti, kad padėtis šalyje yra valdoma. Galima tik numanyti kiek nelaimių ir tragedijų būtų galima išvengti, jei institucijos būtų linkusios dirbti.
1
0
senas kavenskas

Žinote , gerb. kolegos .... mane visada nuramina prierašai - ,,gerai žinomas ...pakankamai žinomas ... netgi - puikiai žinomas policijai...'' Kažkaip tai pasijuntu saugiau ! Vadinasi pareigūnai ,,žino'' kur gyvena ..su kuom bendrauja ... ką gali iškrėsti ir t.t. ... ☻
1
0
Zmomes turi val

Nieksus ,kurie zaloja ,zudo zmones,reikia naikinti vietoje.Jei policija negali to daryti ,tada reikia sukurti naikintoju buri.
2
0
Visi komentarai (4)

Daugiau naujienų