Kelyje Vilnius–Kaunas susidūrus automobiliams eismą reguliuoja pareigūnai Pereiti į pagrindinį turinį

Kelyje Vilnius–Kaunas susidūrus automobiliams eismą reguliuoja pareigūnai

2020-03-13 13:09 kauno.diena.lt inf.

Penktadienio popietę kelyje Vilnius–Kaunas, ties nusukimu į Žiežmarius, susidūrus dviems automobiliams pareigūnai reguliuoja eismą.

Kelyje Vilnius–Kaunas susidūrus automobiliams eismą reguliuoja pareigūnai
Kelyje Vilnius–Kaunas susidūrus automobiliams eismą reguliuoja pareigūnai / Feisbuko grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Pasak pareigūnų, penktadienio popietę 14.23 val. buvo gautas kitas pranešimas, kad kelyje Vilnius-Kaunas, ties nusukimu į Žiežmarius, antroje eismo juostoje susidūrė automobiliai „Opel“ ir „Peugeot“. 

Tiek „Opel“ vairavęs vyras, tiek „Peugeot“ vairavusi moteris – blaivūs.

Į gydymo įstaigą pristatyta „Opel“ keleivė.

Ties eismo įvykio vieta ribojamas ir pareigūnų reguliuojamas eismas, judant kryptimi link Vilniaus. Formuojasi spūstys.

Prieš vidurdienį, 11.58 val., taip pat buvo gautas pranešimas, kad kelyje Vilnius-Kaunas, ties nusukimu į Žiežmarius, sunkvežimis atsitrenkė į kitą sunkvežimį ir nuvažiavo nuo kelio. Į gydymo įstaigą buvo pristatytas vieno sunkvežimio vairuotojas, gimęs 1987 metais. Buvo sutrikdytas eismas pirma eismo juosta.

Tapote įvykio liudininku, užfiksavote įvykį? Rašykite mums adresu [email protected] arba spauskite čia.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų