Daugiau detalių apie kraujo klane Vilniuje rastus jaunuolius: mergina buvo vaikino draugė

  • Teksto dydis:

Paaiškėjo daugiau detalių apie Vilniuje, bute, kraujo klane, rastus du jaunuolius – vaikiną ir merginą.

Pasak Vilniaus apskrities pareigūnų, mirusiųjų nesieja giminystės ryšys. Mergina buvo vaikino draugė.

Trečiadienį, balandžio 19 d., mirusį vaikiną, gimusį 2001 metais, sostinėje, Architektų gatvėje, esančiame bute aptiko giminaitis. Apie įvykį jis pranešė pareigūnams.

Ekipažams atvykus į nelaimės vietą kraujo klane buvo rasta ir negyva 2003 metais gimusi mergina.

Atvykę medikai konstatavo jaunuolių mirtį. Ant abiejų lavonų rasti sužalojimai. Kaip portalui diena.lt sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja, pirminiais duomenimis, galimai pagrindinė versija, kad vaikinas nužudė merginą ir tada nusižudė pats.

Po įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo, kai nužudomas kitas žmogus.

Paklausta, ar tikėtina ir tokia versija, kad jaunuolius galėjo nužudyti kažkas kitas, J. Samorokovskaja sakė, kad visos aplinkybės paaiškės ikiteisminio tyrimo metu. „Pareigūnai ir tyrėjai aiškinasi, ar butas buvo užrakintas, kas turėjo raktus, ar galėjo kas nors patekti. Tyrimo metu ir nustatomos aplinkybės, ar juos galėjo kažkas nužudyti, ar jie nusižudė patys. Tai – ikiteisminio tyrimo duomenys, daugiau komentuoti negaliu“, – kalbėjo Vilniaus policijos atstovė.


Šiame straipsnyje: VilniusArchitektų gatvėjaunuoliaijaunuolių lavonainužudymaspagalbos tel

NAUJAUSI KOMENTARAI

Efka

Efka portretas
Ir kaltas bus tas kas perdave patruliams nepilna informacija, numenkindamas iki buitinio konflikto. Policija turi savo advokatus o ar turi juos linijos operatorė.

ogi

ogi portretas
taip ja mylejo kad suprato kad negales pragyvent sioje setonu aplinkoje ir versija teisinga reik visa sia parsidaveliu saika varyt velniop iskur parsirado o ten juos /savi/ patvarkys kad nepasirodys permaza z=0
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių