Žaliųjų partija į Vilniaus merus kelia R. Lapinsko kandidatūrą

  • Teksto dydis:

Lietuvos žaliųjų partija į Vilniaus merus kelia Žaliosios politikos instituto prezidento Remigijaus Lapinsko kandidatūrą.

Anot R. Lapinsko, jo sprendimą dalyvauti sostinės mero rinkimuose lėmė šių dienų iššūkiai, ypač energetikos sektoriuje.

„Gyvename sudėtingais laikais, kai vyksta energetinis karas prieš Europą, kiekvienas savo kailiu jaučiame energijos išteklių kainų šuolį, infliaciją ir prekių kainų augimą. Kai kuriuos iššūkius galime spręsti savivaldos lygiu, pavyzdžiui, skatindami pastatų renovaciją. Tačiau per 32 nepriklausomybės metus Lietuvoje renovuota tik 10 proc. daugiabučių“, – partijos pranešime spaudai trečiadienį cituojamas R. Lapinskas.

Pranešime nurodoma, kad R. Lapinskas ketverius metus vadovavo Pasaulio biomasės energetikos asociacijai, dabar yra jos valdybos narys. R. Lapinskas taip pat yra įsteigęs ir koordinuoja Nacionalinio neliečiamojo miško paramos fondo veiklą.

Savo kandidatus į Vilniaus merus yra paskelbusios dauguma partijų: Laisvės partija kelia parlamentaro Tomo Vytauto Raskevičiaus kandidatūrą, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – dabartinį vicemerą Valdą Benkunską, socialdemokratai – parlamentarę Rasą Budbergytę, Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ – Seimo narį Luką Savicką, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – europarlamentarą Stasį Jakeliūną.

Liberalų sąjūdis partijos kandidate į sostinės mero pareigas kelia nepartinę inovacijų ir technologijų ekspertę Eglę Radvilę, partija „Laisvė ir teisingumas“ – buvusį sostinės merą Artūrą Zuoką, Lietuvos regionų partija – buvusį kariuomenės vadą Valdą Tutkų, Nacionalinis susivienijimas – Vytautą Sinicą.NAUJAUSI KOMENTARAI

tik

tik portretas
D??? kiek sis /zalias ne feikinis kgb istynis ? gal laikynai dzin vis normaliau negu lgbt pridurku pydsaika vistiek siom visom stribu saikom kadencija ant ribos tik laiko ???===

man jie vienodi

man jie vienodi portretas
tiek žaliųjų tiek žydrųjų kandidatai, tegul ir toliau eina šieno ravėt Vilniaus nejuokinę

vacys

vacys portretas
Rubikon group (dabar ICOR) per mažai Vilnių valdo? Šitas veikėjas neva atsiskyrė nuo "chebros", kaip realybėj?
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių