Vilnius palaiko Izraelį: šalies vėliavos spalvomis nušvito tiltai, Trijų Kryžių paminklas, Rotušė

Vilnius išreiškia solidarumą ir palaikymą nuo organizacijos „Hamas“ atakų kenčiantiems Izraelio žmonėms. Centriniai miesto tiltai (Žaliasis, Baltasis, Žvėryno), Vilniaus rotušė, Trijų Kryžių paminklas šiandien nušvito Izraelio vėliavos spalvomis – balta ir mėlyna.

„Tai, ką šiandien turi patirti Izraelio žmonės, stipriai sukrečia. Esame visa širdimi ir mintimis su kenčiančia šalimi. Vilniaus ryšys su žydų tauta stiprus ir gilus, esame artimos tautos, kurių keliai persipynę istorijoje. Ir šiuo sunkiu laikotarpiu visa širdimi palaikome kenčiančią tautą ir reiškiame gilią užuojautą aukų šeimoms“, – palaikymą Izraeliui reiškia sostinės meras Valdas Benkunskas.

S. Žiūros nuotr. 

Šį savaitgalį Izraelį sukrėtė raketų atakos, pasiųstos organizacijos „Hamas“. Kruvini išpuoliai vyksta visoje šalyje, paskelbta karo padėtis.

Nuo šiandien Vilniaus Žaliasis, Baltasis, Žvėryno tiltai, Vilniaus Rotušė, Trijų Kryžių paminklas apšviesti Izraelio vėliavos spalvomis – mėlynai ir baltai. Taip vilniečiai kviečiami išreikšti paramą Izraelio žmonėms, o tuo pačiu ir palaikymą Vilniaus žydams.NAUJAUSI KOMENTARAI

trumpai

trumpai portretas
jokks Vilnius nepalaiko jokio Izraelio ir nereikia čia nieko įsigalvot. Nebent kukliandski banda. Plius broileris .Bet tas - nes jaučia ,kad iš to "palaikymo" galima gerai numelžt babkių. Nusivils ,nes iš žydų tikėtis net ir jam - beviltiška.

kas mate?

kas  mate? portretas
gal mecetes irgi kabina izraelio veliavas?

Anonimas

Anonimas portretas
apšvieskit viska vaivorikšte ir kam reikės tas tokią spalvą ir išsirinks.
VISI KOMENTARAI 30

Galerijos

Daugiau straipsnių