Svarbu keliautojams: laikinai nekursuos traukiniai tarp Vilniaus ir Klaipėdos

  • Teksto dydis:

Įgyvendinant geležinkelių elektrifikavimo projektą gegužės 15–20 dienomis bus visiškai stabdomas traukinių eismas tarp Vilniaus ir Klaipėdos, pranešė „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG). Tuo metu bus remontuojamas tiltas tarp Tryškių ir Dūseikių.

Šiomis dienomis traukiniai kursuos tik tarp Vilniaus ir Šiaulių.

Maršruto Vilnius–Klaipėda tvarkaraščiai keisis ir kitomis dienomis: iki gegužės 15 dienos ir gegužės 21–25 dienomis traukiniai įprastai kursuos tik sekmadieniais, o nuo pirmadienio iki šeštadienio – tik ankstyvais rytais ir vakarais.

„LTG Link“ vadovas Linas Baužys teigia, kad traukinių reisų skaičius tuo metu bus didžiausias, koks galimas, darbai bus atliekami kuo greičiau, o nuo gegužės 26 dienos traukiniai jau kursuos įprastu grafiku.

„Nuo gegužės 26 dienos jau sugrįš įprasti geležinkelio maršrutais Vilnius–Klaipėda ir Klaipėda–Radviliškis kursuojantys traukiniai“, – pranešime teigė L. Blaužys. NAUJAUSI KOMENTARAI

nes

nes portretas
/wilno/ jau lenku ir gelezinkeliai taipogi o gal haholams padovanosim pagal ozelkytes buryma is kavos tyrsciu kurias paliko vaiva neda gerus kavos pries kelione tik 1 eaktas euro geografinio centro nepakeisi buvo ir liks musu zemeje tik geriau be jo pacio ,,,,,

tai

tai portretas
tik pasakai tiesa cenziuks is karto blokuoja nes gelezinkeliai ir lenkai 1 rysys o mes ju vasalai ir chalopai/ =0
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių