Sostinės savivaldybė priėmė sprendimą šildymo sezoną nutraukti jau nuo šiandien. Ligoninės, mokyklos ir vaikų darželiai bus šildomi kiek ilgiau.
Anksčiau miesto vadovai teigė negalintys skelbti šildymo sezono pabaigos dėl pernelyg darganotų orų. Tačiau dabar orų prognozės nuteikia optimistiškai.
"Pažiūrėjau prognozes – artimiausias tris paras vidutinė oro temperatūra bus 8 laipsniai šilumos. Jau pasirašiau įsakymą, šildymo sezonas baigiasi", – "Vilniaus dienai" sakė sostinės savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Milėnas.
Anot jo, šildymo sezoną nutraukti prašė ir daugybė į savivaldybę besikreipiančių vilniečių.
Ligoninės, mokyklos ir vaikų darželiai be šilumos neliks. V.Milėno žodžiais, savivaldybė vertins padėtį ir šildymą šioms įstaigoms nutrauks tuomet, kai tai nekels pavojaus ligoniams, moksleiviams ir darželinukams.
Naujausi komentarai