Požeminėje perėjoje užvirė mūšis: LGBT vėliavą pakeitė Lietuvos trispalvė, ant jos – užrašai

 • Teksto dydis:

Penktadienį ant Vilniuje, Saltoniškių gatvėje, esančios požeminės perėjos sienos menininkų išpiešta LGBT vėliava buvo pakeista trispalve. Tačiau čia kaipmat atsirado ir užrašų, keverzonių.

Sekmadienio rytą socialiniuose tinkluose dalijamasi nuotraukomis, kur ant požeminės perėjos sienos užpieštos trispalvės – keverzonės.

„Dar bjauriau žinoti, kad tokie dalykai vyksta policijos panosėje. Juk tunelis – tarp Policijos departamento ir „Panoramos“, – socialiniuose tinkluose rašė vaizdais pasidalijusi moteris.

Socialiniuose tinkluose internautai stojo į dvi barikadų puses: vieni požeminėje perėjoje džiaugiasi trispalve, kitiems labiau patiko čia buvusi LGBT vėliava. Tiesa, ant šių piešinių atsirandantys užrašai ir keverzonės džiugina retą.

„Pirmą sykį gyvenime sutrikau, matydama Lietuvos trispalvę. Ji čia kaip kovos, kaip prievartos ginklas. Įkaitė“, – rašė internautė Jūratė, kuri matė, kaip LGBT vėliava buvo pakeista trispalve.

Seimo narys, Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius penktadienio vakarą savo feisbuko paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje – trečią sykį buvo pakeista požeminės perėjos siena.

„Neužspalvinkite mūsų – mes irgi Lietuvos vaikai! LGBT“, – matosi užrašas T. Vytauto Raskevičiaus pasidalintoje nuotraukoje.

Šioje vietoje iš pradžių menininkai nupiešė LGBT vėliavą, tačiau ji čia išbuvo vos savaitę. Didžiulę LGBT vėliavą išpiešę menininkai sakė, kad taip norėjo dialogo tarp seksualinių mažumų ir piktų socialinių tinklų komentatorių.

Penktadienį ji jau buvo uždažyta Lietuvos vėliavos spalvomis.

Į mūšio lauku virtusią požeminę perėją buvo kviečiama ir policija.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

xxtau

xxtau portretas
Nacių laikais Hitleris tokius iškrypelius naikindavo o čia net vėliavos negali apsaugot

visa gryna teisybe apie nepriklausoma lietuva

visa gryna teisybe apie nepriklausoma lietuva portretas
Butu gerai, jei lietuvos patriotu milicijos buriai saugoti ta pozemine pereja pamainomis, kad vel neuzpackavotu vaivorykstes spalvu tenai. Taip prie rusu tikrai nebudavo. Ir ck sekretorius Brazauskis, ir kolukio pirmininkas Karbauskis valde kaip ir privaletu liaudies vaikams valdyti. Tikrai butu atnese gera gyvenima. O tik atejo Liandzbergas, is karto isarde kolukius, is karto isarde sovietu sajunga, visi privalo sunkiai dirbti, visi plevesuoja vaivorykstinemis veliavomis. Tikrai prie rusu geriau buvo.

Dabar lietuvos vėliavą

Dabar lietuvos vėliavą portretas
Turėsit slėpt kur nors pastogėje.Plevėsuos visur,net seime,prezidentūroje,švenčių metu prie pastatų vienintelė,selofaninių vėliava
VISI KOMENTARAI 59
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių