Krepšinio treneris J. Kazlauskas kandidatuos į Vilniaus savivaldybės tarybą

Buvęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kandidatuos į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą.

Jis bus įrašytas Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų kandidatų sąraše.

„Prie mano komandos ateinančiuose savivaldos rinkimuose sutiko prisijungti žmogus, kuris savo gyvenimu, savo darbais, savo pasiekimais įrodė, kad sporto politika yra labai svarbi visuomeninio gyvenimo dalis“, – penktadienį žurnalistams pranešė Vilniaus vicemeras ir konservatorių kandidatas į merus Valdas Benkunskas, oficialiai pristatęs J. Kazlauską.

J. Kazlausko vieta sąraše dar nėra tiksliai žinoma, dėl to nuspręs sostinės konservatoriai savaitgalį. Tačiau jau aišku, kad pirmuoju numeriu sąraše bus įrašytas pats V. Benkunskas.

Treneris sakė esąs nepartinis, bet remiąs V. Benkunsko kandidatūrą į mero postą.

L. Balandžio / BNS nuotr.

J. Kazlausko teigimu, kelerių metų pažintis su vicemeru parodė, kad jų požiūriai į daugelį dalykų sutampa.

„Kada gavau šį pasiūlymą, aišku, galvojau, kadangi niekada niekur be krepšinio nedalyvavau, tariausi su savo aplinka ir buvo toks pasakymas: visi mes sėdime ant sofos, visi kritikuojame, bet niekada neiname ir neišsakome savo nuomonės“, – apsisprendimą pasukti į politiką penktadienį aiškino krepšinio treneris.

Nors esu krepšinio žmogus, man nesuprantama, kodėl iki šiol Vilniuje nėra nacionalinio stadiono. Daug yra paaiškinimų, bet aš nesuprantu.

„Nors esu krepšinio žmogus, man nesuprantama, kodėl iki šiol Vilniuje nėra nacionalinio stadiono. Daug yra paaiškinimų, bet aš nesuprantu. Galbūt būnant arčiau pamatysiu, kas vyksta, kodėl nėra. Taip pat yra daug kitų dalykų, galvoju, kad mūsų vaikai turi būti kuo labiau užimti sportu, kuo daugiau įtraukti, siekiant atitraukti juos nuo blogų pavyzdžių“, – kalbėjo J. Kazlauskas.

Sportas nustumtas į pakraštį

Per spaudos konferenciją taip pat pristatyta sporto infrastruktūra Vilniuje.

Vicemero V. Benkunsko teigimu, sostinėje dar egzistuoja tokios infrastruktūros trūkumas, matomas poreikis vis daugiau vaikų įtraukti į neformalaus švietimo veiklas.

„Sportas, man atrodo, tikrai nepelnytai visą laiką buvo nustumiamas į pakraštį. Bet sportas savaime yra tikrai labai reikšmingas dalykas, nes jis sprendžia ne tik sportavimo esmę, bet jis sprendžia daug daugiau“, – sakė jis.

„Tai yra socialinis užimtumas, sveikos gyvensenos susiformavimas, galų gale – bendruomeniškumas ir tie dalykai iš tikrųjų Vilniuje daug metų buvo apleisti arba palikti likimo valiai“, – pridūrė vicemeras.

Tai yra socialinis užimtumas, sveikos gyvensenos susiformavimas, galų gale – bendruomeniškumas ir tie dalykai iš tikrųjų Vilniuje daug metų buvo apleisti arba palikti likimo valiai.

Vilniaus konservatoriai teigia, jog per ateinančią kadenciją yra užsibrėžią tikslus išvystyti nacionalinį stadioną, lengvosios atletikos maniežą Žirmūnuose, ekstremalaus sporto centrą Tyzenhauzų gatvėje, tris baseinus, ledo areną Jotvingių gatvėje, irklavimo bazę Žirmūnuose, trijų pilnų matmenų futbolo aikštes, penkis daugiafunkcinius sporto kompleksus.

Partija žada siekti, kad sporto infrastruktūra būtų kuo labiau pasiekiama, ji būtų vystoma bendrojo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Taip pat planuojama atnaujinti krepšelio principu skiriamą savivaldybės finansavimą, jį padidinant nuo 20 iki 30 eurų per mėnesį, įvedant neformalaus ugdymo krepšelį ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Žadama, kad bendrojo ugdymo įstaigose esanti sporto infrastruktūra neformaliu ugdymu užsiimančios įstaigos galės naudotis nemokamai.

Konservatoriai per 2019 metais vykusius savivaldos rinkimus Vilniuje surinko 15,8 proc. rinkėjų balsų. Šiuo metu Vilniaus miesto taryboje yra dešimt partijai atstovaujančių narių.

Į sostinės merus 2019 metais konservatoriai kėlė Dainių Kreivį, jis su 9,07 proc. balsų liko ketvirtas.

Tiesioginiai merų ir savivaldybių tarybų rinkimai vyks kitų metų kovo 5 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

kaip tik KONSERVAS,

kaip tik KONSERVAS,  portretas
taip ir OŽIO tvarto KLAUNAS

Anonimas

Anonimas portretas
Nuvylė...

konservo PROTAS

konservo  PROTAS portretas
visada eina iš paskos- tik pajutę SMARVĘ suvokia , jog pilnos KELNĖS
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių