Į vicemeres Vilniuje siūlomos A. Dulkio patarėja S. Bieliūnė, D. Meiželytė

  • Teksto dydis:

Išrinktasis Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas siūlo į vicemerės postą skirti visuomenės sveikatos, psichologinės ir socialinės pagalbos ekspertę Simoną Bieliūnę.

Tuo metu Laisvės partija teikia dabartinės administracijos direktoriaus pavaduotojos Donaldos Meiželytės kandidatūrą – jai būtų patikėtos ikimokyklinio, bendrojo ir neformaliojo ugdymo sritys, jaunimo reikalai bei sporto ir sveikatinimo klausimai.

Kaip antradienį pranešė savivaldybė, edukologijos daktarės laipsnį turinti S. Bieliūnė pastaruoju metu dirbo sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio patarėja ir kuravo asmens ir visuomenės psichikos sveikatos klausimus.

Iki tol ji dirbo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamente, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centre.

Miestas, kuriame gyvenu ir dirbu beveik dvidešimt metų, ne vienoje srityje yra vienu žingsniu priekyje.

„Miestas, kuriame gyvenu ir dirbu beveik dvidešimt metų, ne vienoje srityje yra vienu žingsniu priekyje. Tai džiugina ir tuo pačiu kelia dar didesnius gyventojų lūkesčius nesustoti, kasdien judėti pirmyn. Vertinu man patikėtą atsakomybę ir esu pasirengusi savo kuruojamose srityse siekti pozityvių pokyčių vilniečiams“, – sako S. Bieliūnė.

S. Bieliūnei užėmus vicemerės pareigas, jai būtų patikėti sveikatos, socialinių reikalų, naktinės ekonomikos ir kultūros klausimai.

„Nuo šios kadencijos vicemerai bus skiriami ne iš Tarybos, jie atliks vykdomąją, administracinę funkciją, todėl miestui labai svarbu šiose pozicijose turėti aukštos kvalifikacijos savo srities profesionalus, – pranešime cituojamas V. Benkunskas. – Simona Bieliūnė yra būtent tokio profilio specialistė, sukaupusi didžiulę patirtį sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų sistemoje, gana gerai pažįstanti Vilniaus miesto savivaldybės administracinį aparatą.“

Kita siūloma vicemerė D. Meiželytė Administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas eina nuo 2021-ųjų rugsėjo, iki tol nuo 2019 metų ji dirbo Vilniaus miesto tarybos nare.

Ji sako ketinanti koncentruotis į darbus siekiant švietimo kokybės, ir matanti nemažai iššūkių: įtraukųjį ugdymą, atnaujintas bendrojo ugdymo programas, universalaus dizaino principų taikymą ugdymo įstaigose, taip pat – naujų mokyklų ir darželių statybas.

„Taip pat svarbu mažinti savivaldybės darželių išlaikymo kaštus, rūpintis kad didėtų neformaliojo vaikų švietimo krepšelis, o finansavimas nevalstybines ikimokyklinio ugdymo įstaigas lankantiems vaikams žymiai nesiskirtų nuo lankančių savivaldybės darželius“, – vardijo D. Meiželytė.

Vilniaus miesto savivaldybėje šią kadenciją iš viso dirbs keturi vicemerai – du deleguoti konservatorių frakcijos, du – Laisvės partijos.

Vicemerų kandidatūroms taip pat turės pritarti taryba. Pritarimo S. Bieliūnės kandidatūrai klausimą Vilniaus miesto savivaldybės taryba svarstys pirmojo posėdžio metu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Mero padejejas

Mero padejejas portretas
Ne per jaunos? Nes zinome kuo jos uzsimines darbe su meru.

Blondinės

Blondinės portretas
Benkunskas myli blondines. Tinka jo žmonai į favorites.

Laisviečių triumfas

Laisviečių triumfas portretas
Šimašius su Armonaite ir su savo bepročių chebra triumfuoja, Pralošė rinkimus konservatoriams ir staiga viskam vadovaus. Jau matosi, kad Benkunskas taip ir neišsivaduos iš Šimašiaus šešėlio ir sėkmingai sumanipuliuos visais postais. Bieliūnė būdama aiški laisviečių marijonietė užims konservatoriams priklausančią vietą. Pasirodo lūzeriai ne laisviečiai, o konservatoriai.
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių