Dovanoti drabužiai – patyrusioms smurtą šeimose

Dovanoti drabužiai – patyrusioms smurtą šeimose

2009-06-18 08:57
Išdalijo: prie akcijos prisijungė dizainerės I.Ševiakovaitė (kairėje) ir J.Rimkutė.
Išdalijo: prie akcijos prisijungė dizainerės I.Ševiakovaitė (kairėje) ir J.Rimkutė. / Gedimino Bartuškos nuotr.

Trečiadienį nuo ryto į prekybos centrą "Gedimino 9" nešini pilnais krepšiais drabužių rinkosi garsūs Lietuvos dizaineriai. Jie pradėjo labdaros akciją "Rūbų spinta".

"Jei drabužio nenešioji metus ar dvejus, vadinasi, jis tau nebereikalingas ir atėjo laikas atsisveikinti. Tačiau kitam žmogui šis drabužis galbūt suteiks daug džiaugsmo", – sakė pirmoji į labdaros spintą drabužius atnešusi dizainerė Aušra Žvirblienė-Haglund. Ji labdarai skyrė savo kurtų drabužių, rankinių ir papuošalā.

Proga išvalyti savo spintas ir padaryti gerą darbą taip pat pasinaudojo dizaineriai Seržas Gandžiumianas, Rūta Jurkūnaitė-Bruožienė, Ieva Ševiakovaitė ir Jolanta Rimkutė, Viktorija Jakučinskaitė ir kiti.

Dukros drabužius atnešęs S.Ganžumianas pasakojo, kad ji pati atrinko drabužius ir mielai sutiko juos atiduoti žinodama, kad taip galės padėti kitiems.

Akcijos organizatorius Vilniaus miesto motinos ir vaiko pensionas džiaugėsi, kad žmonės mielai prisijungė prie šios iniciatyvos. "Visada yra žmonių, kurie aukoja, supranta, kad reikia pasidalyti ir daiktais, ir kitomis vertybėmis su žmonėmis, kuriems to reikia. Akcijos idėja paprasta: žmonės, kurie turi, ką atiduoti, gali pasiūlyti tiems, kuriems reikia, o ne išmesti bet kur", – sakė Vilniaus miesto motinos ir vaiko pensiono direktoriaus pavaduotoja Valerija Reikertienė.

Į pensioną labdarą galima atnešti ne tik per šią akciją, bet ir bet kuriuo kitu metu. "Tačiau yra ir kita akcijos pusė. Norisi truputį viešumo, kad apie mus žmonės sužinotų ne tik iš lūpų į lūpas, bet ir plačiau paskleisti žinią visuomenėje. Norime, kad žmonės nebijotų kreiptis į mus, jei turi problemų. Mes esame socialinių paslaugų įstaiga, kuri padeda smurtą patyrusioms moterims ir jų artimiesiems. Ši problema subtili, žmonės dažnai nori ją nuslėpti, bet taip dar labiau pablogina padėtį. Manome, kad ši akcija bus ne tik labdara, bet ir pagalbos ranka. Norime, kad žmonės žinotų, jog gali į mus kreiptis ir gauti visokeriopą pagalbą bet kuriuo metu", – kalbėjo V.Reikertienė.


Informacija

Drabužius į prekybos centro "Gedimino 9" ketvirtą aukštą galite atnešti birželio 17–19 d. nuo 11 iki 20 val.

Drabužius labdarai taip pat galite nešti į organizaciją "Caritas" (Šv. Stepono g. 35) arba į šios organizacijos skyrius prie bažnyčių.

Ieškantys pagalbos gali kreiptis į Vilniaus miesto motinos ir vaiko pensioną, Vytenio g. 45, tel. (8 5) 233 2508.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų