Per praėjusią savaitę sostinėje nubaustas 191 Kelių eismo taisyklių nesilaikęs pėsčiasis. Pareigūnai kontroliavo, kaip pėstieji ir kiti eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų – ar pėstieji eina per gatvę nustatytose vietose, ar tamsiuoju paros metu segi atšvaitus.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai prašo pėsčiuosius laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, paisyti šviesoforų signalų, gatvės perėjimui pasirinkti pėsčiųjų perėjas, prieš žengiant į važiuojamąją kelio dalį įsitikinti, kad tai saugu.
Policija p[rimena, kad užmiesčio keliu reikia eiti prieš atvažiuojančio transporto eismą. Taip pat esą būtina atsižvelgti į besikeičiančias oro sąlygas, gerbti sunkesnėmis eismo sąlygomis važiuojančius vairuotojus, segėti atšvaitus ir jų pagalba būti matomais ir laiku pastebėtais vairuotojų.
Naujausi komentarai