„Siemens“ areną drebins jaunasis britų dainininkas E. Sheeranas

 • Teksto dydis:

Šį sekmadienį, vasario 15 d., Vilniaus „Siemens“ arenos stogą kilnos jaunasis britų dainininkas Edas Sheeranas ir jo dešimties tūkstančių gerbėjų minia.

Šį sekmadienį, vasario 15 d. Vilniaus „Siemens“ arenos stogą kilnos jaunasis britų dainininkas Edas Sheeranas ir jo dešimties tūkstančių gerbėjų minia. Charizmatiškas raudonplaukis pirmą kartą viešės mūsų šalyje ir pristatys savo naująjį albumą „X“, kuris praėjusį savaitgalį buvo nominuotas net trims prestižiniams „Grammy“ apdovanojimams, tarp kurių – „Geriausias metų albumas“.

Vienintelis Lietuvoje koncertas yra įtrauktas į dainininko pasaulinį gastrolių turą „X“, kurio metu jis lankosi visuose kontinentuose ir rengia daugiau kaip 120 koncertų. Neįtikėtina, bet faktas – vos prieš keletą metų buvęs niekam nežinomu gatvės muzikantu, dabar jis yra tikra megažvaigždė, į kurios koncertus plūsta šimtai tūkstančių gerbėjų. Vos tik paskelbus tris iš eilės E.Sheerano pasirodymus birželį Londono „Wembley“ stadione, talpinančiame 100.000 žiūrovų, bilietų nebeliko per pusdienį! Vilnius taip pat ne išimtis: į „Siemens“ areną yra išpirkti beveik visi bilietai, tačiau labai norintys vis dar gali rasti vieną kitą vietą.

Vežama ne tik visa technika, bet ir virtuvė

Į Vilnių Edo Sheerano komanda atsiveža absoliučiai visą koncertui reikalingą garso ir apšvietimo įrangą bei didžiulius LED ekranus. Aparatūra keliauja 6 sunkvežimiais, o 70-ties žmonių techninis personalas atvyksta keturiais miegamaisiais autobusais. Pats E.Sheeranas su artimiausių asistentų palyda keliauja atskirai nuo kolektyvo ir šios detalės koncerto organizatoriams nėra atskleidžiamos. Lygiai taip pat yra slepiamas viešbučio, kuriame atlikėjas apsistos, pavadinimas.

Arenos užkulisiuose bus įrengta speciali virtuvės-valgomojo zona, nes komanda atkeliauja su savo virėjais ir visa virtuvės įranga – vežamos ir viryklės, ir šaldytuvai, ir kepimo krosnys. Organizatorių prašoma pasirūpinti pagalbiniu personalu, tarp kurių ne tik krovikai, bet ir asistentai virtuvėje. Taip pat prašoma pateikti 150 rankšluosčių, 100 kg ledukų bei pasirūpinti tinkamais baldais persirengimo kambariuose. Ypatingas dėmesys yra skiriamas apsaugai – tiek paties E.Sheerano, tiek visos užkulisių zonos. Gerbėjų džiaugsmui, koncerto metu arenoje bus prekiaujama atlikėjo atributika – specialiai jai yra skirtas visas sunkvežimis!

Edo Sheerano koncertą Vilniuje „apšildys“ kitas Britanijos talentas - atlikėjas Ryan Keen. Pagal preliminarų renginio grafiką, Ryan Keen scenoje bus maždaug 40 minučių, po kurių publikos laukia dvi nepamirštamos valandos su Edu Sheeranu ir jo geriausiomis dainomis.

Internete sklando patarimai

E.Sheeranas yra toks populiarus, kad virtualioje erdvėje net sklando rekomendacijos, kaip dera elgtis jo koncerto metu. Štai ištrauka iš jų: „... Būtina autis tik patogią avalynę (jokių aukštakulnių!), nesiveržti perdaug į priekį, nesistumdyt ir gerbti kiekvieną šalia esantį. Nesinešti jokių plakatų su užrašais „Edai, aš čia“ arba „Edai, aš tave myliu“, nes jis gali būti tučtuojau sunaikintas kitų gerbėjų, kurie tokio plakato neturi. Tu myli Edą. Ir visi, kurie yra aplink tave arenoje, irgi jį myli. Nepamiršk to! Nemėtyk jokių daiktų į sceną, nes tai yra pavojinga pačiam Edui. Neprašyk, kad jis eitų su tavimi į vakarėlį arba imtų tave į žmonas – juk jis tavęs nepažįsta ir todėl jausis nepatogiai. Na ir pats svarbiausias dalykas – neverk, kai jį susitiksi! Nes pernelyg emocionali reakcija privers jį suabejoti tavo psichine būsena. Gero koncerto!”NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių