Naujas miesto festivalis kviečia vilniečius į renginius „Upės terasoje“

 • Teksto dydis:

Vilniaus miesto kultūrinių vasaros renginių mozaiką papildys naujas festivalis, kuris vyks prekybos centro CUP penktajame aukšte esančioje „Upės terasoje“.

Vasaros ketvirtadieniais vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami pamatyti kitokį sostinės veidą, skambant gyvai muzikai ir mėgaujantis skaniu maistu.

Miesto festivalis kvies atrasti ne tik naują erdvę pačiame Vilniaus centre, bet ir pasiūlys net vienuolika skirtingų renginių – nuo akustinių muzikinių programų iki teatralizuotų pasirodymų. Čia skambės autorinė daina, rokas, populiarioji muzika.

Birželio 2 d. festivalį pradės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Grupė veikia jau daugiau nei dešimt metų.

Birželio 9 d. į koncertą kvies dainuojantys aktoriai Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis. Ypač retai bendrus pasirodymus rengiantis duetas paruošė autorinių dainų programą, kurioje sutilpo dar studijų laikais kurtos dainos, kurias kūrėjai paskirs visiems tradicinės dainuojamosios poezijos gerbėjams. 

Birželio 16 d. kino ir teatro aktoriai, dainininkai Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristatys naują, gyvo garso muzikinę programą, kurios metu skambės Holivudo filmų muzikos kūriniai. Programos metu atlikėjai pasidalins faktais iš kino istorijos. Šis koncertas skirtas visiems, išsiilgusiems gyvo, kokybiško, be galo energingo ir pozityvaus muzikinio pasirodymo!

Organizatorių nuotr.

Liepos 7 d. Domanto Razausko koncertas. Akustinės improvizacijos, dainos, eilės. Tik viena gitara, vienas balsas ir autoriaus dainos.

Liepos 17 d. aktorė, atlikėja, projekto „Auksinis balsas“ nugalėtoja L. Rastokaitė pakvies į pasimatymą su muzika ir poezija. Koncerte skambės išskirtinai tik lietuvių poetų (P. Širvio, A. Miškinio ir kitų) tekstais sukurtos ir žinomos (V. Kernagio, A. Kulikausko) bei pamirštos dainos. Atlikėjai akomponuos Vainius Dovydaitis (fortepijonas).

Liepos 21 d. aktorius Andrius Kaniava pristatys žemiškąją komediją „Trečioji evangelija pagal Andrių“. Žiūrovų laukia aktoriaus pokalbis pagal rašytojo Andriaus Užkalnio knygą „Trečioji evangelija“ apie paprastus ir nepaprastus žmones ypatingais laikais.

Liepos 28 d. „Keistuolių“ teatro aktorių koncertinis pasirodymas su programa „Trys“. Nuo studijų metų koja kojon žengiantys kūrėjai, „Keistuolių“ teatro įkūrėjai Ilona Balsytė, Darius Auželis ir Aidas Ginionis scenoje susitinka savo bendros kūrybos retrospektyvai, šalia jos pristatydami ir naujus, dar negirdėtus kūrinius.

Organizatorių nuotr.

Rugpjūčio 4 d. stogas pavirs teatro scena, kurioje įvyks „Vestuvės“ (pagal B. Brechto pjesę), režisuotos Oskaro Koršunovo. Spektaklis kalba apie visuomenės moralinį dviveidiškumą, o visas veiksmas iš esmės sukasi apie ikivestuvinį nuotakos skaistybės praradimą. Spektaklis itin atviras, jame daug improvizacijos. Į jį vis įtraukiamos naujausios visuomeninės ir politinės aktualijos, todėl jis nuolat kinta.

Rugpjūčio 11 d. apie artėjantį penkioliktąjį kultūros festivalį „Purpurinis vakaras“ Anykščiuose skelbs įžanginis koncertas, kuriame dalyvaus žinomi bardai.

Rugpjūčio 25 d. dainų autorius ir atlikėjas A. Kaniava sugrįš su akustiniu pasirodymu.

O rugsėjo 8 d. – Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius bei jiems meistriškai fortepijonu talkinantis pianistas Feliksas Zakrevskis pabaigs visą vasarą trunkantį festivalį. Jie atliks pasaulio pop ir roko balades. Ši akustinė programa (beje nuolat pildoma) – geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake hitus.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių