I. Jankauskaitė pristatydama naują kūrinį pripažino: sveika pamatyti savo baimes ir kompleksus

Muzikos kūrėja Inga Jankauskaitė pristato titulinę būsimo albumo dainą „Grožis ir nuodai“ bei tokiu pat pavadinimu vienintelį ir didžiausią pasirodymą, kuris įvyks jau gruodžio 9 dieną sostinės „Avia Solutions Group“ arenoje.

Apie  kūrinį „Grožis ir nuodai“ dainininkė pasakojo atvirai – tai tarsi savotiška savianalizė, kurioje save surasti galės kiekvienas besiklausantis.

„Kapstytis savyje – vienas mėgiamiausių mano užsiėmimų. Tai sveika – „atrišinėti“ užsiciklinimų ratus, pamatyti savo baimes ir kompleksus, įžodinti juos ir tokiu būdu paleisti. Kūryba tam puikus įrankis, nes padeda tą patį padaryt ir klausytojui. Per dainas, tekstus ir potekstes paleisti savo nerimą, geriau pažinti save. O tada toje naujoje laisvėje nuoširdžiai pasiautėti apie rimtus dalykus. Nieko nėra labiau varginančio, nei slysti paviršiumi. Nebijokit panert, pajaust, patirti. Muzikos ir to palengvėjimo, kurį ji dovanoja. Visada. Aš žinau tai, nes ir man tas pats būna“, – teigė I. Jankauskaitė.

Organizatorių nuotr.

Gruodžio 9 d. Vilniuje įvyksiančiame  dainininkės koncerte bus pristatyta ir ne vienas naujojo „Grožis ir nuodai“ albumo kūrinys bei ryškiausios karjeros dainos, tokios kaip „Veidrodžiai meluoja“, „Šokiai“, „Šoku viena“, „Tavo spalvos“ ar „Mano vienintelis“.

„Koncertai – mano laimė! Ir aš kviečiu aplankyti mane šiame koncerte. Atsakingai tam ruošiamės ir pažadu, kad tai bus viena geriausių patirčių. Laukiu, ruošiuosi, puošiuosi!“, – kviečia Inga.

 

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

kaunietė

kaunietė portretas
Su tokiu balseliu, tai juokas ima, atsirado daininkė,jai tik poeziją skaityti, o ne vaidinti daininke.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Aina sau kaip nevirškinu jos baubimo, ot kine sučką vaidinti jai sekasi gerai, ne taip kad kaip ne kine.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių