Premjeras pažėrė kritikos didžiųjų miestų savivaldybėms dėl lėtos renovacijos

Didžiųjų šalies miestų – Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos – savivaldybės smarkiai atsilieka nuo kitų savivaldybių įgyvendinant daugiabučių renovacijos programą, sako premjeras Algirdas Butkevičius. „Todėl šioms savivaldybėms reikia rimtai susimąstyti“, – tvirtina Ministras Pirmininkas.

Kalbėdamas LRT radijui A. Butkevičius pažymėjo, kad daugelis rajonų labai aktyviai įsijungia į daugiabučių renovacijos įgyvendinimą.

„Reikia pripažinti, kad kiekvieną mėnesį matome naujus projektus, kurie jau yra įvertinti, skelbiami nauji konkursai. Tik gaila, kad didžiausi miestai, lyginant su kitomis savivaldybėmis, smarkiai atsilieka. Puikiai žinome, kad Vilniaus ir Kauno savivaldybėse šilumos kainos yra beveik aukščiausios Lietuvoje,“, – tikina premjeras.

Pasak A. Butkevičius, savivaldybėms aktyviau renovuojant namus, būtų suvartota mažiau šilumos energijos, tuo pačiu ir gyventojai mokėtų mažesnius mokesčius už šildymą bei gautų kitą gyvenimo kokybę.


Šiame straipsnyje: renovacijabūstasšildymas

NAUJAUSI KOMENTARAI

taip taip

taip taip portretas
ka bedarytumet silumininkai irgi masto ,kaip daugiau nulupus.ir kam tos deklaracijos apie taupyma kai siluminininkai suskaiciuoja kaip jiems reikia.mes taupem o saskaitas gavom didesnes nei kaimynai kurie pleskino ,o silumininkai paaiskino netaupykit,tai moket isei maziau.tai zmogelis ir nesupranta taupyti -laikytis valstybes politikos ar netaupyti.sitoj sali labai skiriasi deklaracijos nuo realiju

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Ponui K: NAIVUOLI, buk tu bendrijoje ir renovuokis...bet savivaldybė leido 3 kartus padidinti paslaugų kainas administratoriams...ką joms reikš leisti padidinti šildymo kainas ,,TIK" 50%..visiems..nepasislėpsi nei bendrijoje nei mažoje ...jie visur tave pasieks

Kęstas B.

Kęstas B. portretas
Taigi, Lietuvai trūksta aukštesnės kvalifikacijos statybų specialistų [1] Tai kodėl jūs juos iš Lietuvos išvijote po statybų burbulo sprogimo? Negalėjote tarpusavy susitarti, paskirti šiek tiek valdiškų ir šiek tiek verslo pinigų bei išsaugoti tuos statybininkus Lietuvoje? Žaidėte laukinį kapitalizmą? Tai žaiskit. Pagal laukinio kapitalizmo dėsnius sekantieji turi išmirti durni Lietuvos verslininkai ir žiopla Lietuvos valdžia. Ar kas verks? Ne. Jūs nesate lietuvių tauta. Jūs esate kvaili parazitai ant lietuvių tautos kūno. Daugiau apie tai - surašius Google paieškoje žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių