Prekybos miestelyje „Urmas“ į darbą sugrįžo beveik 6 tūkst. darbuotojų

 • Teksto dydis:

Nuo ketvirtadienio Vyriausybei leidus dirbti visoms parduotuvėms atsidarė ir beveik visos prekyvietės Kauno prekybos miestelyje „Urmas“. Kol kas čia negali veikti tik Bagažinių turgus.

„Sprendimas priimtas šiek tiek anksčiau nei tikėjomės, bet buvo labai lauktas. Vos jam įsigaliojus beveik visos parduotuvės atsidarė jau šiandien, ketvirtadienį. Jei viena kita parduotuvė ir nespėjo to padaryti, atsidarys artimiausiu metu – penktadienį arba savaitgalį. Bet iš esmės galima teigti, kad jau dirba visas prekybos miestelis“, - sakė „Urmo“ marketingo vadovė Dovilė Lengvenienė.

Kol kas neveikia tik Bagažinių turgus, nes Vyriausybė dar nedavė leidimo dirbti ne maisto prekių turgavietėms. Kitur galioja apribojimai dėl saugumo: maitinimo įstaigos gamina maistą tik išsinešimui, parduotuvėse ribojami pirkėjų srautai, pardavėjams ir lankytojams privaloma dėvėti kaukes, laikytis nustatytų atstumų. Visose prekybos salėse pirkėjams ir pardavėjams yra dezinfekcinio skysčio.

Sprendimas leisti dirbti visoms parduotuvėms buvo svarbus ne tik prekiautojams, bet ir pirkėjams. Pasak D. Lengvenienės, žmonėms dabar aktualiausia įsigyti sezoninių, jau prasidedančio šiltojo sezono prekių, kadangi dėl prekybos apribojimų ilgą laiką tai buvo gana sunku padaryti.

Kol kas neveikia tik Bagažinių turgus, nes Vyriausybė dar nedavė leidimo dirbti ne maisto prekių turgavietėms.

„Po to, kai praeitą savaitę buvo leista dirbti parduotuvėms, turinčioms tiesioginį išėjimą į lauką, daugiausia užklausų sulaukdavome dėl pavasarinių drabužių, paspirtukų, grilių, sodo–daržo prekių. Daug domėjosi ir dėl prekių vaikams, dėvėtų rūbų parduotuvių“, - žmonėms aktualiausią produkciją šiuo metu vardijo pašnekovė.

Tai, kad į darbo vietas prekybos miestelyje „Urmas“ jau sugrįžo beveik 6000 darbuotojų, svarbu ne tik pačiam prekybos miesteliui, bet ir visam Kaunui. Tai yra antroji vieta mieste po Kauno klinikų pagal dirbančių žmonių skaičių.

Smulkiajam verslui, kuris sudaro didžiąją „Urmo“ nuomininkų dalį, draudimą dirbti ilgiau kaip mėnesį išgyventi buvo tikrai sunku. Palaikydamas prekybininkus už tą kovo mėnesio dalį, kuomet galiojo karantinas, prekybos miestelis neėmė nuomos mokesčio.

Įvedus karantiną čia veikė tik kiek daugiau nei 10 proc. viso prekybinio ploto – Centrinis Kauno turgus, keletas maisto ir kitų parduotuvių, kurių veikla tuomet buvo leidžiama. Praeitą savaitę leidus prekybą parduotuvėms, turinčioms tiesioginį išėjimą į lauką, duris atvėrė dar 200

parduotuvių. Dabar, leidus dirbti visoms parduotuvėms, veiklą atnaujino arba artimiausiu metu atnaujins visos 2500 prekybos vietų.NAUJAUSI KOMENTARAI

kaimietiss

kaimietiss portretas
alytishkiai kaimieciu kaimieciai visi iki vieno!:)))))))))))))))))))

Ooooooo

Ooooooo portretas
Ooo taigi cia renkasi Alytus...Vilkaviskis...ir kita.

na

na portretas
juokdariai Urmus didžiuosius centrus atidarė, o turgų ne...nors turguose keli žmonės ir tedirba...matyt kas daugiau...tam ir leido. Urmas tai aišku...moka...kiek?
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių