Naujausias tyrimas: geriausią kainos ir kokybės santykį Lietuvoje siūlo „Maxima“

 • Teksto dydis:

Šveicarijos sertifikavimo agentūra „Icertias“, šalyje atlikusi naujausią vartotojų nuomonės tyrimą, lietuvišką prekybos tinklą „Maxima“ išrinko geriausią kainos ir kokybės santykį siūlančiu prekybos tinklu Lietuvos rinkoje. Šis bendrovės pasiekimas buvo įvertintas „Best Buy Award“ medaliu, kuris šiemet buvo ne vienintelis. Skirdama apdovanojimą, „Icertias“ rėmėsi pačių pirkėjų vertinimais, o vykdydama viešosios nuomonės ir rinkos tyrimus vadovaujasi CAWI-DEEPMA metodika.

Prekybos tinklo „Maxima“ generalinės direktorės Jolantos Bivainytės teigimu, šis apdovanojimas yra svarbus bendrovės įvertinimas, kuris vainikuoja nuolatines pastangas pirkėjams užtikrinti išskirtinę apsipirkimo patirtį.

„Kiekvieną dieną dirbame norėdami savo pirkėjams užtikrinti geriausią prekių kokybę ir patraukliausias jų kainas Lietuvos rinkoje. Todėl siūlome konkurencingus produktus, rūpinamės jų kokybe bei skiriame ypatingą dėmesį savo pirkėjams. Tai yra pagrindiniai mūsų veiklos principai, kuriuos „Best Buy Award“ apdovanojimas tik patvirtina. Šis įvertinimas yra ne tik kryptingo „Maximos“ užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo įrodymas. Tai kartu ir įsipareigojimas savo pirkėjams ir toliau užtikrinti geriausią kainą ir kokybę, dėl kurių esame vienu pagrindinių vartotojų pasirinkimų Lietuvoje“, – akcentuoja J. Bivainytė.

Vykdant „Icertias Best Buy Award“ tyrimą, apklausoje dalyvavusių lietuvių paprašyta: „Nurodykite mažmeninės prekybos tinklą, kuris Jūsų arba Jūsų artimųjų nuomone siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį Lietuvos rinkoje”. Dauguma respondentų įvardijo prekybos tinklą „Maxima“. Šį pasiekimą įvertinantis „Best Buy Award“ apdovanojimas bendrovei buvo ne vienintelis.

Antrasis „Best Buy Award“ medalis „Maximai“ atiteko „Icertias“ vykdytoje apklausoje, kurioje lietuvių paprašyta: „Nurodykite vienos įmonės, produkto ar paslaugos pavadinimą, kuris Jūsų nuomone yra geriausias kainos ir kokybės santykio Lietuvoje pavyzdys, kalbant apie Lietuvos rinkoje siūlomus produktus ir paslaugas”. Dauguma respondentų vėlgi įvardijo prekybos tinklą „Maxima“.

„Best Buy Award“ apdovanojimų laimėjimas dviejuose skirtinguose tyrimuose, susijusiuose su geriausiu kainos ir kokybės santykiu, negali būti atsitiktinumas. Tai tik sustiprina tikėjimą, jog „Maximai“ pavyksta savo pirkėjams pasiūlyti įsigyti aukščiausios kokybės produktus už pačią geriausią kainą.

Skirdama minėtus apdovanojimus, didžiausiame Šveicarijos mieste Ciuriche įsikūrusi sertifikavimo agentūra „Icertias“ siekia išsiaiškinti vartotojų patirtį ir suvokimą apie prekes ir paslaugas. Tai vartotojų nuomonės tyrimas, rodantis geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje, kuris yra geriausio pasirinkimo (angl. Best Buy) veiksnys.

„Icertias“ rinkas analizuoja ir sertifikatus teikia daugiau nei 40 šalių ir daro tai ilgiau nei dešimtmetį. „Best Buy Award“ apklausa atliekama laikantis Tarptautinių prekybos rūmų (ICC) ir Pasaulinės viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų asociacijos (ESOMAR) patvirtinto Tarptautinio rinkos ir socialinių tyrimų kodekso nuostatų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Šeip

Šeip portretas
Normali ta maxse, o kainos -jos visuose prekibcentriuose dirbtinai buna sukeltos .

...

... portretas
Visiškas briedas ir melagystė, nusipirko medali ir tiek. Nebent juos duoda už tai, kas ant prasto maisto didžiausia antkaini užsimeta

Saulius

Saulius portretas
Kai atėjo lidlas pas maximinius žulikus nebuvau užsukęs.
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių