Lietuviai vėl palankiausiai įvertino „Senukų“ prekių kainos ir kokybės santykį

  • Teksto dydis:

Nepriklausomos Šveicarijos agentūros „ICERTIAS“ iniciatyva atliekamo tyrimo metu paaiškėjo vartotojų palankiausiai vertinami Lietuvos prekių ženklai. „Kesko Senukai“ antrą kartą iš eilės įvertinti kaip geriausią kainos ir kokybės santykį siūlantis „pasidaryk pats“ (angl. DYI – „do it yourself“) prekybos tinklas Lietuvoje.

Įmonės teigimu, pakartotinai gautas „Best Buy Award“ apdovanojimas yra ir malonus įvertinimas, ir svarbus įpareigojimas nesustoti bei kasdien siekti vis geriau pateisinti pirkėjų lūkesčius.

„Best Buy Award“ laimėtojai paaiškėjo atlikus 1,2 tūkst. Lietuvos vartotojų nuomonės tyrimą. Jo metu respondentų buvo prašoma nurodyti mažmeninės namų remonto prekių prekybos tinklą, kuris siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį Lietuvos rinkoje. Atsakydami į šį atviro tipo klausimą respondentai dažniausiai minėjo „Senukus“.

Įvairių pasaulio šalių vartotojų patirtį „Icertias“ analizuoja nuo 2011 metų. Lietuvoje „Best Buy Award“ tyrimas pirmą kartą buvo atliktas 2013-aisiais.

„Best Buy Award“ apdovanojimas – ne vienintelis „Kesko Senukai“ gautas įvertinimas šiais metais. Jau trejus metus iš eilės įmonė išsaugo geriausio klientų aptarnavimo lyderystę tarp statybos, remonto ir buities prekių tinklų, rodo „Shopper Quality Group“ tyrimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių