Laimėti pirmieji „Automobilių išleistuvių“ automobiliai: kam atiteks dar dešimt?

 • Teksto dydis:

Dešimt „Teleloto“ žaidėjų jau džiaugiasi naujais automobiliais. Sekmadienį jų gretas papildys dar viena laimėtojų dešimtis – tęsiasi „Teleloto“ „Automobilių išleistuvės“. Šios akcijos laikotarpiu, per dvi savaites, loterija žaidėjams išdalys dvidešimt automobilių.

Pirmieji automobiliai išvažinėjo po visą Lietuvą, o jų laimėtojai, visi kaip vienas, tikino, kad laimėjimas – labai nustebino. „Toyota Yaris“ laimėjęs Rimantas iš Jurbarko sakė: „Vis dar esu priblokštas. „Teleloto“ bilietus perku gana dažnai, tačiau tikrai nesitikėjau, kad pavyks laimėti automobilį. Prie kasos įsigijau du paskutinius bilietus, vienas iš jų ir atnešė „Toyota Yaris“ laimėjimą“. Žaidėjas džiaugėsi, kad netrukus galės vairuoti naują automobilį.

Tuo tarpu marijampolietė Danutė laimėtą „Hyundai i20“ padovanos vyrui. „Išsigryninau ankstesnį laimėjimą ir už jį įsigijau du „Teleloto“ bilietus. Laimėjimas labai nustebino, nes bilietus perku gana retai. Laimingą bilietą tikrinau internetu. Negalėjau patikėti, todėl pasikviečiau vyrą ir kartu bilietą patikrinome dar kelis kartus“, – sakė laimėtoja. Žaidėja tikino, kad po laimėjimo tikrai pirks daugiau „Teleloto“ bilietų. Sėkmė skatina norėti dar daugiau laimėjimų.

„Teleloto“ nuotr.

Stilingąjį „Fiat 500“ laimėjo Rigertas iš Šiaulių, kuriam bilietą padovanojo mama. „Mama savaitgalį atostogavo Palangoje ir grįždama nupirko du „Teleloto“ bilietus, todėl laimėjimas dar labiau netikėtas ir malonus. Bilietą tikrinau tris kartus ir kiekvieną iš jų galvojau, jog įvyko klaida. Net mama, loterijos entuziastė, buvo labai nustebusi“, – pasakojo žaidėjas.

Dar vienas laimėtojas – Stanislovas iš Skuodo, kuriam atiteko „Peugeot 208“. Žaidėjas sakė, kad loterijos bilietus perka retai, todėl laimėjimas – labai netikėtas. „Niekaip nepatikėjau laimėjimu, todėl bilietą tikrinau tol, kol laimėjimas ėmė atrodyti tikras“, – juokėsi žaidėjas. Stanislovas – nevairuoja, todėl laimėtą automobilį padovanos sūnui.

Automobilis išvažiavo ir į Ukmergę – „Volkswagen Golf Sportsvan“ laimėjo senjoras Vytautas, o jį vairuoti pasiruošę keturi vaikai ir trys anūkai. „Norinčių vairuoti naują automobilį – net septyni. Kiekvienai savaitės dienai po vieną“, – juokėsi žaidėjas. Vytautas bilietą įsigijo internetu, todėl gavęs elektroninį laišką apie laimėjimą, bilietą nusprendė patikrinti ir pats: „Du kartus bilietą patikrinau internetu ir negalėjau patikėti, todėl pasikviečiau žmoną ir kartu jį patikrinome dar tris kartus, o tada paskambinau vaikams, kurie, vėlgi – nepatikėjo, kad man pavyko laimėti.“

Žaidėjai namuose iš viso laimėjo aštuonis automobilius. Taip pat, „Ford Fiesta“ automobilį laimėjo žaidėjas iš Vilniaus, „Citroen C3“ išriedėjo į Galgius, Vilniaus rajone, o dar vienas „Peugeot 208“ važinės Lentvario gatvėmis. Kiti du automobiliai laimėti studijoje, žaidimo „Laimėjimų korys“ metu. Marijampolietis Vytautas laimėjo „Peugeot 208“, o Danutė iš Vilniaus – „Toyota Yaris“.

Šį sekmadienį, spalio 13 d., laukia antroji „Automobilių išleistuvių“ laida. Jos metu „Teleloto“ žaidėjai studijoje ir namuose pasidalys dar dešimt automobilių. Jiems atiteks „Volkswagen Golf Sportsvan“, „Ford Fiesta“, „Fiat 500“, „Hyundai i20“, „Peugeot 208“, „Toyota Yaris“ markių automobiliai, kurie yra ne tik nauji, bet ir mažiau teršia aplinką, yra saugesni ir ekonomiškesni nei seni ar naudoti automobiliai.NAUJAUSI KOMENTARAI

pensininkė

pensininkė portretas
viliasi žmonės laimėti dalelė laimi bet dauguma nusivilia kaip ir aš senai nusivyliau per švente gimtadienius prašau kad man ne dovanų ne gėlių o loto bilietu ir vienu sykiu turėjau virš 80 bilietų ir ką manote nors būtų buvęs bent koks kampas nieko o žaidžiu nuo pat pradžios tai dabar nusiperku tik 1 bilietą kas savaitę bet atsisakysiu ir to įpročio nes gėriau eurą į taupyklę bent nedings

patikėjau laimėjimais

patikėjau laimėjimais portretas
Kol neuždirbsi- nevažiuosi. Galit suvažiuot savo laimėjimus į subines
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių