Ministrė apie mokesčių paketą: esame atviri tobulinimui

Seimui antradienį po pateikimo priėmus svarstyti Vyriausybės pasiūlytą mokesčių pertvarką, finansų ministrė Gintarė Skaistė sako esanti atvira jo tobulinimui, jeigu pasiūlymai neiškraipys dabartinio varianto.

„Man atrodo, labai svarbu, kad pirmas etapas yra baigtas. Tai reiškia, kad suformuotas toks (mokesčių – BNS) paketas, kuris sulaukė Seime gana plataus palaikymo pateikimo stadijoje. Tai reiškia, kad mes galime dirbti ties tais sprendiniais, galbūt juos tobulinti, jeigu surasime sąlyčio taškų, kuriems bus sutelktas platesnis politinis palaikymas“, – žurnalistams trečiadienį sakė G. Skaistė.

„Turbūt atskirais klausimais matysime, kur Seimo narių dauguma krypsta ir jeigu bus kažkokių taškų, kur galima susitarti, neiškraipant pačio paketo, man atrodo, kad mes tikrai esame atviri tobulinimui ir tolimesnėms diskusijoms“, – pridūrė finansų ministrė.

Ji mano, kad Seime būtų galima sutarti ir dėl dabartinio pertvarkos varianto. 

„Turbūt daug kas gali registruoti įvairių pasiūlymų. Aš manau kol kas, kad pateiktas paketas yra tai, dėl ko galime Seime sutarti“, – teigė G. Skaistė.

Ministrė pakartojo, kad svarbu mokesčių paketą išlaikyti subalansuotą. 

„Bet kokie sprendimai mokesčių svarstymuose, kurie drastiškai mažintų valstybės biudžeto pajamas, man atrodo, kad jų tiesiog neturėtų būti ir turime susitarti dėl tam tikro subalansuoto sprendimo“, – teigė G. Skaistė.

„Jeigu vienoje pusėje bus siūlymai mažinti valstybės biudžeto pajamas nuo dabar pasiūlyto varianto, turėtų būti analogiškai daromai sprendimai ir kitoje pusėje, kad sprendinys išliktų subalansuotas ir tvarus“, – pridūrė ministrė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
ponia ministre, tai kodel pateiket toki iskreiptai netobula? kvalifikacijos trukumas ar svogeriu interesai?

Dar mazai

Dar mazai portretas
nutobulinote!? Reikia ubagus smaugti labiau!?

O \\\\\.../////

O   \\\\\...///// portretas
Dieve,"ministrė".
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių