G. Šimkus pakvietė neįvardijamą Ispanijos banką teikti paslaugas Lietuvoje

  • Teksto dydis:

Lietuvos banko (LB) vadovas pakvietė  vieną didžiausių Europoje Ispanijoje komercinių bankų teikti paslaugas šalyje. LB neatskleidžia, koks tai Ispanijos bankas. 

„Lietuvos bankų sektorius yra koncentruotas, dėl to svarbu skatinti konkurenciją ir pritraukti į mūsų šalį tarptautinio lygio finansų rinkos dalyvių. Šiuo klausimu mes nuosekliai ir intensyviai dirbame, aktyviai ieškodami galimybių“, – pranešime sako LB valdybos pirmininkas Gediminas Šimkus, Ispanijoje dalyvaujantis neformaliame „Ecofin“ tarybos renginyje.

Per pastaruosius metus LB atstovai susitiko su daugiau nei 60 Vokietijos, Lenkijos, Italijos, Izraelio, JAV, JK , Turkijos, Nyderlandų ir kitų valstybių bankų atstovais, pristatė jiems galimybes veikti mūsų šalyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Komentaras

Komentaras portretas
Lenkijoje veikia ispaniškas bankas Santander. Bet Lenkijoje skiriasi įstatymai. Jei į Lietuvą neina Vokietijos bankai investuoti, tai tikimybė, kad ateis ispanų labai menka arba praktiškai niekinė. Dėl to ir neviešina. Nes kvietimas investuoti irgi yra niekinis.

:)))

:))) portretas
ir kiek tas bankas parems liberaliai konservuota gauja?

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel jis nesako Banko pavadinimo.? Slepia bankrutuojancius vagis
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių