G. Nausėda: JAV ir Lietuvos bendradarbiavimo augimo potencialas yra didžiulis

  • Teksto dydis:

Niujorke JAV ir Baltijos šalių investicijų forume dalyvavęs prezidentas Gitanas Nausėda pabrėžė, kad šalių bendradarbiavimo augimo potencialas yra didžiulis.

„Lietuva aktyviai siekia pritraukti investicijas ir plėsti ekonominį bendradarbiavimą su JAV aukštųjų technologijų, gynybos pramonės, nulinės taršos industrijų, verslo paslaugų centrų srityse. Partnerystė su JAV Lietuvai padėtų prasmingai panaudoti turimą gausų šių sričių talentų būrį. Ekonominio bendradarbiavimo augimo potencialas yra didžiulis“, –teigė prezidentas.

Kaip pranešė Prezidentūra, šalies vadovas kreipdamasis į renginio dalyvius pabrėžė, kad Baltijos šalis ir Jungtines Valstijas vienija bendros demokratinės vertybės, atvirumas užsienio investicijoms ir į laisvą prekybą orientuota ekonomika. Tai yra stiprus pamatas plėtoti ne tik politinį ir saugumo, bet ir ekonominį bendradarbiavimą.

Pasak prezidento, dabarties geopolitinis kontekstas diktuoja būtinybę gilinti ekonominius ryšius tarp strateginių partnerių ir bendraminčių.

Šalies vadovas pažymėjo, kad JAV yra didžiausia Lietuvos prekybos partnerė ir investuotoja už Europos ribų. Pasak G. Nausėdos, ypač ryškus JAV investicijų poveikis pastaraisiais metais fiksuotas gyvybės mokslų ir biotechnologijų srityje.

Prezidentas pakvietė šios šalies įmonių atstovus apsilankyti Lietuvoje kitų metų balandį, kai šalyje vyks Trijų jūrų viršūnių susitikimas ir verslo forumasNAUJAUSI KOMENTARAI

Labai

Labai portretas
Įdomu ką gi Fašingtonas įnvestavo Lietuvoje, nebent iškrypėlių priverstinai garbinimą, transvestitų būtinumą, ir jų '' demokratija''

M

M portretas
Na,koks cia potencialas,?jankiai tuoj užgrobtų,jie tokie gudrūs,kariauja tik kitur,kiršina visus.Ir į LT.atejo po 70m.nirs žadejo isvaduoti,tuoj po karo,bet jiems buvo nenaudinga.

Na va, Paskaitai komentarus

Na va, Paskaitai komentarus  portretas
o sako ,kad Lietuva be kremlinių. Ir dar kiek jų yra
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių