A. Armonaitė ir lazerių verslo atstovai Pietų Korėjoje susitiks su investuotojais

  • Teksto dydis:

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė kartu su Lietuvos lazerių verslo atstovais lankysis Pietų Korėjoje, kur susitiks su potencialiais šios šalies investuotojais, jiems pristatys Lietuvos lazerių ekosistemą bei šalies investicinę aplinką, pranešė ministerija.

Kartu su ministre vizito į Pietų Korėją liepos 3-7 dienomis vyksta aštuonių Lietuvos lazerių įmonių atstovai, Fizinių ir technologijos mokslų centro ir Lietuvos lazerių asociacijos vadovai.

Delegacija susitiks su „Samsung Display“ vykdomuoju viceprezidentu Roh Cheol-lae (Ro Čolajė), lankysis antros pagal dydį pasaulyje atminties lustų gamintojos „SK Hynix“ gamykloje, susitiks su įmonės vadovu Park Jung-ho (Pak Džungho).

Vizito metu taip pat numatomas susitikimas su kapitalo rinkos įmonės „Eugene Investment and Securities“, technologijų kompanijos „nSage“ bei prekybos ir investicijų skatinimo organizacijos „Kotra“ vadovais.

Planuojama, kad A. Armonaitė susitiks su Pietų Korėjos prekybos ministru Ahnu Dukgeunu (An Dukgjunu), mokslo ir ICT ministru Lee Jong-ho (Li Čenho), kultūros, sporto ir turizmo ministru Park Bo-gyoonas (Pak Bogjonas). Susitikimų metu bus aptartos Lietuvos ir Pietų Korėjos bendradarbiavimo galimybės.NAUJAUSI KOMENTARAI

ARMONAITĖ --negi reklamos ministrė, kuri tris metus

ARMONAITĖ --negi reklamos ministrė, kuri tris metus  portretas
ne ekonomines problemas sprendė---o reklamavo- informavo, kur , kas įvyks, kas atvyks, išvyks kada į kosmosą skris ir t . t . ir taip nuolat ir pastoviai - tai rodo , jog ši ministerija yra n e r e i k a l i n g a

Armonaute, \\\\\.../////

Armonaute,  \\\\\...///// portretas
o su Čiukotka?____Parūkei,kada į kosmosą?

vasara-atostogų metas

vasara-atostogų metas portretas
tai bent nuskilo lietuvai-valio Armonaitei
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių