Vietoj stemplės vėžio – išsipildžiusi svajonė

Sąmoningo svajojimo mokytoja, rašytoja ir lektorė Gintarė Davainienė tvirtai tiki minties galia. Labai sunkiai sirgusi, pragariškas kančias išgyvenusi moteris pasveiko pakeitusi mąstymą ir pradėjusi sąmoningai svajoti.

Negalėjo miegoti gulėdama

"Gyvenime dažnai susimąstome ir keičiamės tik tada, kai gauname spyrį į užpakalį", – neslėpė sąmoningo svajojimo mokytoja save vadinanti 45 metų vilnietė G.Davainienė.

Ji spyriu vadina smarkiai sušlubavusią sveikatą, krizę šeimoje, darbe. Tai įvyko vienu metu.

"Nuo stuburo skausmo gelbėdavo tik stiprūs vaistai. Be to, kaip sakė medikai, turėjau be penkių minučių stemplės vėžį. Daugiau nei pusmetį negalėjau miegoti gulėdama, – prieš septynerius metus patirtą pragarą dabar Gintarė beveik pamiršo. – Jei bet ko užvalgydavau po 18 val., naktį maistą išvemdavau, nes nelaikydavo stemplės vožtuvėliai. Nuo rūgšties kilimo ir dažnų atpylimų gerklė buvo išdraskyta, perštėjo, nuolat degindavo skrandį."

G.Davainienė miegodavo sėdėdama, apsikrovusi krūva pagalvėlių. Gydėsi ir ligoninėse. Ligų priežastys, kaip spėliojo medikai, buvo stresas, netinkama mityba. Daugiau nei pusmetį vartoti vaistai moteriai niekuo nepadėjo, jos sveikatos būklė negerėjo. Negana to, Gintarė vos nenumirė, kelis kartus patyrusi anafilaksinį šoką. Tai ūmi, gyvybei pavojinga sisteminė organizmo reakcija į alergeną.

Kardinaliai pakeitė mąstyseną

"Vieną dieną išmečiau visus vaistus ir ėmiau ieškoti ligų priežasčių savyje. Lioviausi visiems skųstis, kaltinti aplinkinius ir dėl savo problemų prisiėmiau atsakomybę. Supratau, kad už savo laimę esu atsakinga pati. Keičiau savo gyvenseną, charakterį, pasaulėžiūrą, poilsio ir darbo režimą. Atsisakiau neigiamų įpročių ir ribotų įsitikinimų, nuolat valiau kūną ir protą, daug meditavau ir meldžiausi, stengiausi visiems atleisti, dėkoti už viską, ką turiu", – prisipažino G.Davainienė.

Mitybos ji nekeitė. Tik rytais, prieš valgį, pradėjo gerti negazuoto vandens su citrina. Vandenį užkalbėdavo pagal Jose Silvos metodą. Pagal jį žmogaus protas gali neutralizuoti stresą, suaktyvinti sveikimą ir sustiprinti intuiciją.

"Ėmiau mąstyti kuo pozityviau ir nuolat vizualizuoti save jau pasveikusią. Pradėjau svajoti apie tai, ką darysiu, kai būsiu sveika. Dažniausiai įsivaizduodavau, kaip šoksiu. Didžiausia mano svajonė buvo šokti salsą, bet dėl stuburo skausmų to daryti negalėjau. Nuolat galvojau apie geresnį gyvenimą. Visas savo svajones užsirašydavau ir nuolat vizualizuodavau", – savo minčių pokyčiais dalijosi G.Davainienė.

 



NAUJAUSI KOMENTARAI

laiškas nušvitusiai

laiškas nušvitusiai portretas
stuburo problemos tikrai rimtos.pati su jomis buvau susidūrusi.Sunki operacija,po kurios vaikščiojau lazda ir man tada tebuvo 40.Negalėjau ilgai sėdėti,gulėti ir ilgai vaikščioti-apie stovėjimą nekabu,tai buvo tikra kančia.Gydytojai man skyrė pačią aukščiausią neįgalumo grupę ir narkotinius nuskausminamuosius.Supratau,kad ilgai taip netempsiu.Ir tada savęs paklausiau-ko aš labiausiai noriu? O noras buvo kuklus--dar nors kartą gatve praeiti su aukštakulniais.Man prireikė dviejų metu,diena iš dienos keisti save-pradedant nuo mąstymo...Šiai dienai aš vaikštau su aukštakulniais,nebeturiu neįgalumo,apkeliavau pusę pasaulio...ir nereikia man skelbti savo ligos išrašo,kad manim patikėtų,kažkokia nušvitusi.Tvirtai žinau,kad būna stebuklų,o jie vyksta todėl,kad mes patys juos darome :-)

As isitikinusi.

As isitikinusi. portretas
Labai teisingos mintis.Jeigu galvosi ,kad tau blogai,kad bus dar blogiau.Tai tai ir bus ,taip ir yra.Visada atsigulusi,kad uzmigciau stengiuosi galvoti apie gerus dalykus.Apie tokius kurie ir gali neissipildyti.Bet nuo to jauciuosi geriau.Mintismaterilizuojasi.Ir nereikia niekam gyvenime pavydeti.Visas blogis siunciamas kitiems gryzta bumerangu.

pritarianti

pritarianti portretas
tuo principu aš gyvenu ir turiu vieną neišsipildžiusią svajonę... Svajojau lengvos a.a. savo mamos mirties, nes prieš 40 metų mano tėvukas mirė didžiausiose kančiose graužiamas vėžio :( , mama mirė miege be didelių kančių po mėnesio ligos...
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių