Pasaulinė naujiena EMFACE – neinvazinis veido patempimas jau REVÙ CLINIC

  • Teksto dydis:

Šiandien visame pasaulyje yra platus įvairiausių procedūrų kūnui, veidui pasirinkimas. Tobulėjant technologijoms ir progresuojant mokslui, vis atsiranda naujų įrenginių, inovatyvių sprendimų, kurie padeda pasiekti akivaizdžių rezultatų. Džiugu, kad šios naujovės greitai pasiekia ir Lietuvą. Viena tokių – unikali, itin veiksminga ir daugybę gerbėjų pasaulyje turinti veido patempimo procedūra EMFACE. Išduosime, kad šią naujieną jau spėjo pamėgti ir teigiamai įvertinti net pasaulinio lygio žvaigždės, o ją rasti Lietuvoje galite tik REVÙ CLINIC.

Veido pakėlimas be pjūvių – kaip?

REVÙ CLINIC – pirmoji klinika Lietuvoje, kuri jau gali Jums pasiūlyti unikalią veido ovalo pakėlimo naujieną, keičiančią požiūrį į senėjimo stabdymą. Tai – EMFACE. Šį pavadinimą verta įsidėmėti tiems, kas nori aukščiausios kokybės veido procedūrų, sugrąžinančių jaunatvišką žandikaulio liniją, išraiškingus skruostus ir tobulą veido odą. Jokių analogų, jokių paslapčių – tai veido procedūrų revoliucija, kuri šiandien gali būti pasiekiama ir Jums.

Patentuota dviejų energijų kombinacija veikia veido odą, raumenis ir jungiamąjį audinį. Tai išradimas, kurį pasiekti pavyko sunkiai, ilgai, nuosekliai dirbant, ieškant geriausių sprendimų, nagrinėjant mokslinių tyrimų rezultatus. Vos pusvalandį trunkanti procedūra, kuri nesukelia jokio skausmo ar nemalonių pojūčių, tačiau džiugina akivaizdžiais rezultatais vos po 4 procedūrų kurso.

REVÙ CLINIC nuotr.

Žymus gamintojas – BTL

REVÙ CLINIC yra ilgametė EMFACE gamintojo BTL partnerė Lietuvoje. BTL gamina aukščiausios – premium klasės įrenginius, tokius kaip: EMFACE, EMSCULPT NEO, EMSELLA. Tai ne tik pavadinimai, tai daugybė laimingesnių, gražesnių, labiau savo išvaizda patenkintų ir savimi pasitikinčių žmonių.

EMSCULPT NEO – tai revoliucinis, pirmasis toks pasaulyje, neinvazinis raumenų stangrinimo, didinimo, riebalinio audinio mažinimo ir kūno formavimo prietaisas. Tobulas kūnas, daugiau raumenų, mažiau riebalų be alinančio darbo sporto salėje? Kas, prieš gerą dešimtmetį, būtų galėjęs pagalvoti, kad tai įmanoma? Tai greitas, neskausmingas ir patikimas būdas pasiekti norimų kūno formų. Šiuolaikinės technologijos, išradimai ir naujovės mums tai pateikia ant lėkštutės, mums lieka tik priimti ir mėgautis.

REVÙ CLINIC – estetinės medicinos inovatoriai

REVÙ CLINIC rūpi kiekvienas, todėl čia individualus dėmesys garantuotas. Licencijuota klinika, aukštos kvalifikacijos specialistai ir ko gero geriausia įranga, kokią tik įmanoma rasti visame pasaulyje. Klinikos aplinka, interjeras ir aukšta teikiamų paslaugų kokybė padės Jums atsipalaiduoti, pasimėgauti procedūra, negalvoti apie kasdienius rūpesčius.

Estetinės medicinos tendencijos

Kuo toliau, tuo labiau estetinės medicinos mados krypsta į saugius, neinvazinius metodus, siekiant atkurti jaunystę bei pasitikėjimą savimi, užtikrinant natūralius ir estetiškus rezultatus, neiškreipiant individualių žmogaus bruožų ir nekuriant vienodų veidų. Džiugu, kad tokios pasaulinės mados neaplenkia ir Lietuvos, kur REVÙ CLINIC koja kojon žengia su žymiausiomis ir prabangiausiomis klinikomis iš viso pasaulio. Karščiausią estetikos naujieną EMFACE galite išbandyti Vilniuje ir Kaune!

REVÙ CLINIC nuotr.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Kadangi galimai jau mokymo įstaigose pamokos vyksta su degretacijos priedais pats laikas kažkam atrasti technologijas , kurios žmonijai prie pakeičiamų kūno formų pridėtų sakykim ragus, uodegas... ĮDOMESNIOM LĖLĖM TAPSIM NE TIK IŠPLAUTOM SMEGENIM BŪSIM NUOMONIŲ FORMOTOJŲ DĖKA IŠPRIEVARTAUTI ... ATSIBODO JAU DABARTINĖS ĮŽIMYBIŲ LĖLĖS SU DIRBTINOM KRŪTIM ,IŠPUSTOM LŪPOM AR PARIESTA ŠIKNA....LABAI NORISI ŽVELGTI Į NATURALŲ ,KAD IR RAUKŠLIŲ IŠVAGUOTĄ VEIDĄ.....

ogi

ogi portretas
dar 1 medspekuliantu pinigu pasisavinimo budas ant kurio kabliuko uzkimba kuo grazesne tuo durnesne kvaisa juk tokius lengva pasiust i AA eis nieko nesuprasdamos tuo pagrindu populiacija ir mazinama kol bus =0

4 proceduros

4 proceduros portretas
Tik 5000€…
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių