Grožio specialistai atskleidžia efektyviausią procedūrą celiulito gydymui

  • Teksto dydis:

Celiulitas – viena dažniausių estetinių problemų, varginanti net apie 90 procentų suaugusių moterų. Artėjant bikini ir šortų sezonui, dažna moteris klausia, ar yra šiuolaikinių technologijų, padėsiančių sumažinti celiulito požymius? Geriausių rezultatų galima pasiekti taikant kompleksinį gydymą, tačiau viena efektyviausių aparatinių procedūrų – Velashape III.

Kas tas celiulitas ir kodėl jis atsiranda?

Celiulito atveju šlaunų, pilvo, sėdmenų srityse oda tampa nelygi, gumbuota, guzuota, su įdubimais ir iškilimais, dažnai išoriškai primena varškę ar apelsino žievelę. Priklausomai nuo celiulito stadijos, odos išvaizda gali svyruoti nuo nežymių pakitimų, pastebimų tik suspaudus odą tarp pirštų, iki ryškių pokyčių, matomų net atsigulus.

Celiulitą sukelia daugybė priežasčių, pavyzdžiui, paveldėjimas, neteisinga mityba, fizinio aktyvumo stoka, sėdimas darbas, jungiamojo audinio silpnumas, limfotakos, mikrocirkuliacijos sutrikimai. Todėl ir celiulito gydymas turėtų įtraukti gyvensenos korekciją, ją derinant su anticeliulitiniais masažais, limfodrenažais, bei moderniausiomis procedūromis – Velashape III.

Kaip jį sumažinti?

Velashape III – tai auksinio standarto prietaisas, veikiantis trijų mechanizmų pagrindu:

*     Radiobangos veikia poodinį riebalinį audinį, sukeldamos riebalų ląstelių žūtį. Radiodažnis taip pat stangrina odą, jungiamąjį audinį, skatina jo regeneraciją.

*   Infraraudonieji spinduliai veikia jungiamąjį audinį, prilaikantį riebalų sankaupas.

*   Vakuuminis masažas gerina mikrocirkuliaciją bei limfotaką, skatina metabolitų pasišalinimą iš organizmo.

REVÙ CLINIC nuotr.

Daugelis klienčių pastebi, jog po vidutiniškai šešių Velashape III procedūrų kurso, oda tampa lygesnė, stangresnė, sumažėja šlaunų, sėdmenų, net pilvo apimtys. Priklausomai nuo individualių organizmo savybių, rezultatai po procedūrų kurso gali išlikti apie pusę metų, tačiau taikant palaikomąsias procedūras kas 2-3 mėn, gerieji pokyčiai ne tik tęsiasi žymiai ilgiau, bet ir sulėtinamas celiulito progresavimas.

Įvairių panašiu principu veikiančių prietaisų yra ne vienas, tačiau prieš renkantis celiulito mažinimo procedūrą, derėtų įsitikinti, kad aparatas būtų saugus, originalus, o procedūra atliekama licencijuotoje klinikoje. „Syneron Candela Velashape III“ yra auksinio standarto įrenginys, turintis FDA, CE sertifikatus, o jo veikimas patvirtintas mokslinėse studijose. Būtent tokį, originalų Velashape III rasite Kaune, REVÙ CLINIC.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių